Skocz do zawartości

307 2.0 HDi -twardy pedał hamulca...


maku19

Rekomendowane odpowiedzi

...zaobserwowałem ostatnio,byćmoże ma to związek z niższa temperatura zewnetrzna,ale nie koniecznie.Sprawa wyglada nastepująco,zawsze po dłuższym postoju auta(tak ok.8godzin),przez pierwsze kilkadziesiat metrów jazdy,pedał hamulca jest bardzo twardy,pózniej jest juz normalnie,pedał hamulca chodzi tak jak powinien...do nastepnego dłuższego postoju.Dobrze kombinuje,że to padajaca vakum pompe grinser006.gifhmm.gif

ktoś miał podobny problem hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...zaobserwowałem ostatnio,byćmoże ma to związek z niższa temperatura zewnetrzna,ale nie

> koniecznie.Sprawa wyglada nastepująco,zawsze po dłuższym postoju auta(tak ok.8godzin),przez

> pierwsze kilkadziesiat metrów jazdy,pedał hamulca jest bardzo twardy,pózniej jest juz

> normalnie,pedał hamulca chodzi tak jak powinien...do nastepnego dłuższego postoju.Dobrze

> kombinuje,że to padajaca vakum pompe

> ktoś miał podobny problem

Ja mam podobnie, ale nie non stop, lecz sporadycznie. Wystarczy, że odpalę i przetoczę się w którąś stronę metr lub dwa i jest OK.

Natomiast, po odpaleniu zdarza mi się, że świeci kontrolka ABSu i mignie trzy razy napis STOP.

Z tego co wyczytałem na forum peugeot-klubu, to nie cała pompa tylko jakaś membrana w niej. I są podobno zestawy naprawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.