Skocz do zawartości

Czy to przegłub?


onufry

Rekomendowane odpowiedzi

Moj Bravolot dzwignął mi ciśnienie.

Jadę sobie ominąłem dziurkę w przejeżdzie tramwajowym włączyłem 2 - 3 (nie chcę nic sugerować że to skrzynia bo biegi łanie wchodzą) a tu dochodzi mnie dziwny tukot. W pierwszej chwili pomyślałem że mam kapcia (to jest taki dziwny gumowy stukot pomieszany jakby z odgłosem kamienia w kole). Ale nic nie ściąga - zatrzymałem się i nic nie zauważyłem niepokojącego) jadę dalej i cały czas od tamtego momętu ten stukot mi toważyszy. Po dojechaniu na miejsce obejzałem oponki (ogólnie) i żadnego kamcora nie widać. Nie chcę wam drodzy koledzy głowy zawracać ale czy wiecie co to może być?

W jaki sposób objawia się wychechłany przegłub boje_sie.gif

Stukanie wraz ze wzrostem prędkości nasila się i odwrotnie. Na pedale hamulca nic nie czuć na kierownicy jak i w karoseri czuć lekkie tupotanie.

Mam nadzieję że to nic poważnego jutro zobaczę dokładnie oponki.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Ja swój już mam zepsuty beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio moj samochod tez wydawal dziwne dzwieki (dzwiek byl podobny bardziej do skrzypienia, obcierania metalowych czesci, i dochodzil z przodu samochodu) wlasnie przy przyspieszaniu na 1,2,3 biegu. Przy jezdzie stalej predkosci 10, 20, 30 km/h nie, tylko przy przyspieszaniu. Tez juz myslalem ze to cos ze skrzynia. Ale okazalo sie ze chyba cos zamarzlo po tym jak umylem samochod w sobote przy -10C. Bo dzis jest 0 i jest ok, cisza i nic sie nie dziej.

Opisuje to bo moze u ciebie bedzi podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Autko jest garażowane poza tym zaczęło tukotać po przejechaniu ok 10

> km. Dzwięk bardziej przypomina złapanego kapcia

Zobacz, może masz blacho albo innego wkręta w kole. Miałem kiedyś coś takiego. skubaniec mial z 6 cm dlugosci i siedzial w oponce od strony wewnetrznej . skad sie takie rzeczy biora na drogach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.