Skocz do zawartości

Radio do +/- 600 zł, nie dla audiofila, kenwood kdc-5047u?


Cherokee18

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję radia do alfy 156. Głośniki narazie standard, czyli jakieś papierzaki, może w przyszłym roku pomyśle o czymś nowym - lepszym (również +/- 600zl) wink.gif

Wizualnie, a także ze względu na ilość opcji spodobał mi się kenwood kdc-5047u. Nie przeszkadza mi wejście usb na panelu. Podoba mi się 3xRCA i "pińcet" odcieni wyświetlacza zlosnik.gif

Szukam jakichkolwiek opini nt. tego modelu i za cholere nigdzie nic nie mogę znaleźć. Jeśli chodzi o inne modele kenwooda to poczytałem, że ludzie narzekają na jakość dźwięku, mało basu hmm.gif

No chyba, że polecicie inny sprzęt grający w podobnej cenie? Blaupunkty, alpine i pioniery nie podobają mi się oslabiony.gif

Podchodzi mi jeszcze clarion DXZ-389 RGUSB, kolega ma w swojej alfie na standardowych głośnikach i do codziennego, normalnego odsłuchu daje radę wink.gif

Linki:

http://allegro.pl/kenwood-kdc-5047u-usb-6xrca-multicolor-wroclaw-i1306071776.html

http://allegro.pl/clarion-dxz-389-rgusb-pilot-usb-4x5ow-i1306883610.html

Kiedyś w uno i 406 miałem taniego kenwooda kaseciaka i naprawdę fajnie to grało, nie przypominam sobie żeby brakowało wysokich czy niskich tonów. Jednak trochę przerażają mnie opinie ludzi nt. nowych sprzętów.

Poradźcie coś bo nie mam co z pieniędzmi robić...nosi mnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro tak stawiasz sprawę wybrałbym pod względem funkcji jakie Cię interesują i wyglądu

> Jak najbardziej Kenwood ewentualnie Clarion, choć osobiście wybrałbym Clariona.

Nie no, sprawę stawiam jak najbardziej poważnie. 600 zł to dla mnie nie jest mało i nawet taką kwotę będzie ciężko wydać, jednak jeśli już wydawać to mądrze.

Dlaczego wybrałbyś clariona? Zaufanie do marki? Jakość i barwa dźwięku bardziej Ci podchodzi? Wszelkie info naprawdę mile widziane wink.gif

Jeśli chodzi o tego kenwooda to napewno bardziej podoba mi się wizualnie + to podświetlenie dobra rzecz, tym bardziej, że nie wykluczam przenosin radia do innego auta. Jedno i drugie radio ma 3xRCA, moc taka sama, funkcje myśle, że też zbliżone do siebie. Dźwięk? Będzie wielka różnica na korzyść któregoś z nich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renoma.

Nie patrzę na sam wygląd a walory dźwiękowe i funkcjonalność.

Ewentualnie jeszcze popatrz w przyszłość czy będziesz chciał rozbudować system o suba, wzmacniacz itd.

Jeśli tak im więcej RCA tym lepiej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Renoma.

> Nie patrzę na sam wygląd a walory dźwiękowe i funkcjonalność.

No właśnie i to mnie najbardziej ciekawi, wrażenia odsłuchowe wink.gif

> Ewentualnie jeszcze popatrz w przyszłość czy będziesz chciał rozbudować system o suba, wzmacniacz

> itd.

> Jeśli tak im więcej RCA tym lepiej

Pod tym względem jedno i drugie radio jest takie samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DXZ588RUSB widziałem za 580zł., sklep nówka. Ma wszystko co powinien mieć, dźwiękowo rewelacja. Na

> żywo dużo ładniejszy niż na zdjęciu. No i zmieścisz się w 6-ciu stówkach.

No właśnie poczytałem i faktycznie dźwiekowo radio jest polecane, ale wygląd to jest przestraszna kupa zlosnik.gif dzisiaj podjadę do MM może jest na wystawię to podotykam oink.gif wątpie jednak, że na żywo będzie mi pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.