Skocz do zawartości

A może E36 touring?


MarcinSw

Rekomendowane odpowiedzi

tak mi chodzi po głowie ostatnio temat sprzedaży E30 i kupić to brzydkie bmw z brzydkim frontem i znienawidzonej wersji kombi ale w germanie wygląda ok zeby.GIF powód ? ciasno w E30, taczkowo;) trochę na tych apex-a z koni sportami, klimy brakuje.

Orientuje się ktoś coś w temacie wiela worków złota taki długi kebab ?

warto w ogóle ? Rude korniki bardzo to jedzą ?

podejrzewam że długo oryginalne by nie zostało zaraz by wjechał czarny front gwint i jakieś 3tgl hahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak mi chodzi po głowie ostatnio temat sprzedaży E30 i kupić to brzydkie bmw z brzydkim frontem i

> znienawidzonej wersji kombi ale w germanie wygląda ok powód ? ciasno w E30, taczkowo;) trochę

> na tych apex-a z koni sportami, klimy brakuje.

> Orientuje się ktoś coś w temacie wiela worków złota taki długi kebab ?

> warto w ogóle ? Rude korniki bardzo to jedzą ?

> podejrzewam że długo oryginalne by nie zostało zaraz by wjechał czarny front gwint i jakieś 3tgl

> hahahahahaha

wpysk.gif zostaw e30 zlosnik.gif

ale jak bardzo chcesz to po dokladniejszym przegladaniu widzialem ze za ladne trzeba pozlozyc 15tys... oczywiscie z meskim silnikiem wink.gif czasem mozna cos trafic w okolicach 10 ale juz ciezej i oczywiscie mowie caly czas o aucie z ciut nowszym rocznikiem smile.gif

ps- jak sie nie spieszysz to za rok bede sprzedawac moje e39 smile.gif i jest w swietnym stanie musze powiedziec smile.gif np ma nowki amorki sascha smile.gif od paru dni wink.gif ale cos wiecej to bede wiedzial dopiero mysle kolo maja smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zostaw e30

> ale jak bardzo chcesz to po dokladniejszym przegladaniu widzialem ze za ladne trzeba pozlozyc

> 15tys... oczywiscie z meskim silnikiem czasem mozna cos trafic w okolicach 10 ale juz ciezej

> i oczywiscie mowie caly czas o aucie z ciut nowszym rocznikiem

> ps- jak sie nie spieszysz to za rok bede sprzedawac moje e39 i jest w swietnym stanie musze

> powiedziec np ma nowki amorki sascha od paru dni ale cos wiecej to bede wiedzial dopiero

> mysle kolo maja

a takie babskie pytanie jaki masz kolor E39 ?

E30 dobra niby wszystko super ale jak siądę do niej to zassie z portfela i z takiej wielkości portfela (-----------------------------) zrobi się taka: (2zł)

Z drugiej strony wtedy to już by dosłownie salonówka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z drugiej strony wtedy to już by dosłownie salonówka była

Nie czaje - nie chcesz pakowac kasy w to auto ? co znaczy 3tgl ?

A ja ciągle pale sie na e30, ale nic nie moge ustrzelic... - mam czas grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie czaje - nie chcesz pakowac kasy w to auto ?

jako drugie spoko ale przydało by się jakieś tuczydło/ choć to tylko wizja więc luz

> co znaczy 3tgl ?

miało być 3tlg;) felgi 3 częściowe

> A ja ciągle pale sie na e30, ale nic nie moge ustrzelic... - mam czas

dasz rade szukajcie aż znajdziecie kwestia tylko portfela wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było by food.gif kwestia tylko ile srebrnych dukatów dusza za to pragnie zeby.GIF

Przyszedł mi do głowy dzisiaj jeszcze nowszy plan. Może by tak wsadzić do mojego E30 typową klasyczną M20b25 zapodać barany wypolerować górę ew zrobić clean-look silnika i mogło by być ładnie. Tym samym odpuścić sobie te sysfskie plastiki M50 ehhh albo modzić dalej z E30 albo szukacz nju tuczydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.