Skocz do zawartości

stalówki, czerwone auto - jaki kolor? czyli prosze o vt


fenix8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niejako iż myślę nad odnowieniem stalówek, zastanawiam się na jaki kolorek je pomalować. Auto jest czerwone, felgi obecnie czarne.

pacjent, sorki za jakość robione kalkulatorem

98fc6b67ace85196.jpg

wszelakie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, niejako iż myślę nad odnowieniem stalówek, zastanawiam się na jaki kolorek je pomalować.

> Auto jest czerwone, felgi obecnie czarne.

> pacjent, sorki za jakość robione kalkulatorem

> wszelakie sugestie mile widziane

Nie mam w doku programu ale proponuje czarne fele ale odmalowane + rant czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym najpierw usunac listwy z drzwi, zakonserwowac progi i malnac je w kolor, przepolerowac lakier, a potem brac sie za malowanie felg zlosnik.gif na Twoim miejscu po tych czynnosciach myslalbym o zestawie czarnych lub bialych z czerwonym lipkiem lub rantem wink.gif cale czerwone by sie zlaly i nie wygladalyby dobrze wink.gif ja wkleje foto zrobionych rekinow z takowym czerwonym paskiem, a potem moze ktos Ci zrobi VT do Twojego Uniacza z tym lub innym setupem wink.gif

sam lipek:

sejo lipek rekiny black & red 1

2

a rant no to co caly w kolor.. imho najlepiej sam lipek, tylko do Twojej furki najlepiej biala fela, bo tu byly czarne zdesie i inaczej to wygladalo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> listwy raczej zostaną, zdesie będą czarne, a lakier odnowię na sam koniec... tylko nie wiem kiedy

> to będzie :/

tu nie chodzi o jakis generalnym 'remont' lakieru, zalatw maszyne do polerki - kup dobra paste i go odswiez - coby jednolitosci i troche ognia dostal zlosnik.gif a jesli zdesie czarne to fela jak najabrdziej czarna z czerownym lipkiem, tak jak ta u kolegi Krissa ze zdjecia. No i wtedy nawet moga byc progi z czarna konserwacja - byle odswiezone - wersja low budget zlosnik.gif a no i jesli chodzi o te listwy, to musisz sie zdecydowac - bo na zdjeciu jest 50/50, albo sa albo nie 270751858-jezyk.gif a przy okazji polerki - sciagniesz lisstwy i wypolerujesz miejsca po nich, a uwierz mi, ze auto wyglada duzo ladniej bez 270751858-jezyk.gif

powodzenia ! waytogo.gif i pamietaj, wszystko po kolei zlosnik.gif bo swieze fele do cale reszty, nie beda wygladac jesli nic poza tym nie zrobisz ;p

a i do czarnego zdesia jakas fajna dokladeczka by sie zdala 270751858-jezyk.gif

edyta: no i tak patrze -40/-40 plus zaproponowana calosc, robiloby robote waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> staram się, ja szybciej odpowiedziałem ale ty napisałeś to co trzeba

zlosnik.gif moze kolega ogarnie temat jak trzeba i bedzie kolejne ladne i zadbane uno w autokacikowych progach wink.gif

bielaMatiz - to Twoja opinia, i moglbym sie z tym zgodzic gdyby auto bylo cale czerwone, a jesli ma byc z czarnymi zdesiami i progami, to opcja tak jak u Krissa wyglada naprawde dobrze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koloru stalówek, bo alumek które mi się podobają nie ma, a kołpaków nigdy mieć nie będę...

ps. dzięki i tak za pomoc... podać dane do FV ??

ps. 3 a możesz zrobić mi czerwone spirale na tych stalówkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.