Skocz do zawartości

Szwecja, Mitsubishi, Gialli


Snajper

Rekomendowane odpowiedzi

A niech mnie... Mitsu wraca do gry?

Właśnie przed chwilą niesamowity Gigi Gialli, powożąc właśnie Mitsubishi, wygrał OS6 na Rajdzie Szwecji, o 0.1s wyprzedzając Hollywooda i 0.6s Loeba! yikes.gif

To, że Gialli jest zdolny do wszystkiego, to już wiemy - krążący kilka dni temu filmik z niesamowitym nawrotem w jego wykonaniu dowodzi, że tak faktyczni jest.

Ale to, że Mitsu wreszcie stało się samochodem konkurencyjnym, to jest (przynajmniej dla mnie) pewne zakończenie.

Może przy okazji mały konkurs - kiedy miało miejsce poprzednie zwycięstwo OS'owe Mitsubishi Lancera WRC w RSMŚ...? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że Gialli jest zdolny do wszystkiego, to już wiemy - krążący

> kilka dni temu filmik z niesamowitym nawrotem w jego wykonaniu

> dowodzi, że tak faktyczni jest.

>

hmm... co do tego filmiku to mam nadal wrazenie ze... ze bardziej fartem niz specjalnie to zrobil.... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że Gialli jest zdolny do wszystkiego, to już wiemy - krążący

> kilka dni temu filmik z niesamowitym nawrotem w jego wykonaniu

> dowodzi, że tak faktyczni jest.

dajcie linka do tego filmiku icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez cały czas trzymam kciuki za Mitsu, żeby wróciło do formy, bo to aż smutne i żenujące jak firma z takimi sukcesami na koncie nie potrafi wyprodukowac konkurencyjnego samochodu. Moze w koncu... ok.gif

Co do przejazdu Galliego to myślę, że zrobił wszystko celowo i zrobił to pod publikę... ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.