Skocz do zawartości

Problem z glosnikiem


Rzucio

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam mam problem z glosnikiem

> glosnik 30 po podlaczeniu nawet nie drgnie...jest w idealnym stanie nie ma oznak uzytkowania... co

> moze byc nie tak?

a inny głosnik podłączony tak samo gra? jest w ogóle sygnał w kablu?

jeśli głośnik nie gra to po prostu jest przerwany obwód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spalona cewka? sprawdzilbym czy jest przejscie na cewce miernikiem. mam nadzieje ze podlaczas

> prawidlowo pod wzmacniacz

wszystko jest podlaczone prawidlowo bo inne glosniki graja...

ile moze kosztowac taka naprawa glosnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> unitra 30w 4ohm srednicy 30

> za bardzo sie na tym nie znam ale wyglada jak nowka i szkoda by bylo go zmarnowac...

ja ma polskiego STXa do sprzedania doslownie za grosze 32cm 4ohm, gral u mnie w aucie wiec mozemy sie dogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja ma polskiego STXa do sprzedania doslownie za grosze 32cm 4ohm, gral u mnie w aucie wiec mozemy

> sie dogadac

nie planowalem kupna nowego glosnika ale kolezka mi go dal tak wiedz z ciekawosci sie zapytalem smile.gif

PS. Ladnie gra w aucie? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie planowalem kupna nowego glosnika ale kolezka mi go dal tak wiedz z ciekawosci sie zapytalem

> PS. Ladnie gra w aucie?

juz nie gra,bo zabudowa rozebrana, ale jak dla mnie dawal przyjemne uzupelnienie basem, ale wymaga mocnego wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz nie gra,bo zabudowa rozebrana, ale jak dla mnie dawal przyjemne uzupelnienie basem, ale wymaga

> mocnego wzmaka

Rozumiem waytogo.gif Ja sie kompletnie nie znam na glosnikach czy roznego typu tego sprzetu... warto jest naprawic ten moj glosnik? Ile by to kosztowalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem Ja sie kompletnie nie znam na glosnikach czy roznego typu tego sprzetu... warto jest

> naprawic ten moj glosnik? Ile by to kosztowalo?

naprawa moze wyniesc podobnie co ten gl;osnik tak sadze ale zapytaj wisiora jest w stanie ci pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.