Skocz do zawartości

[Mk2] Czujnik ABS


bart322

Rekomendowane odpowiedzi

W ktorym miejscu jest wtyczka, ktora laczy czujnik absu z wiazka? Chodzi o lewy tyl. Widzialem tylko, ze kabel z czujnika wchodzi gdzies w podloge pod nogami pasazera, ale nie wiem, gdzie rozebrac wykladzine, zeby znalezc wtyczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ktorym miejscu jest wtyczka, ktora laczy czujnik absu z wiazka? Chodzi o lewy tyl. Widzialem

> tylko, ze kabel z czujnika wchodzi gdzies w podloge pod nogami pasazera, ale nie wiem, gdzie

> rozebrac wykladzine, zeby znalezc wtyczke.

z tyłu masz pod kanapą

z przodu przy mcpersonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki wszystkim za odpowiedz, po pracy sobie sprawdze, czy to wtyczka, czy czujnik.

to mogę ci powiedzieć że wtyczka w 99% się nie psuje wink.gif bo tam nie ma co się psuć

w 95% jest to piasta a potem czujnik abs`u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to mogę ci powiedzieć że wtyczka w 99% się nie psuje bo tam nie ma co się psuć

> w 95% jest to piasta a potem czujnik abs`u

Ja go kupilem, to sie swiecila kontrolka, to moze ktos to rozlaczyl, albo grzebal przy tym i nie podlaczyl dobrze. Tak sobie tlumacze hehe.gif

W piascie co sie psuje? Czujnik wykrecalem i nie wyglada na uszkodzony, kabel czujnika rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w takim przypadku to nie zaszkodzi sprawdzic

No i jednak z wtyczka i kablami przy niej wszystko w porzadku.

Jak sprawdzic, czy to czujnik, czy piasta? I co sie w piascie moze zepsuc? niewiem.gif

FES pokazuje, ze "sensor not feasible" czy coś tak wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja go kupilem, to sie swiecila kontrolka, to moze ktos to rozlaczyl, albo grzebal przy tym i nie

> podlaczyl dobrze. Tak sobie tlumacze

> W piascie co sie psuje? Czujnik wykrecalem i nie wyglada na uszkodzony, kabel czujnika rowniez.

pierścień magnetyczny

czasami potrafi go zedrzeć nadmiar syfu który się tam gromadzi

czasami np rozwalony samoregulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.