Skocz do zawartości

VT lampek do hundy


FuRioN

Rekomendowane odpowiedzi

i bardzo dobrze! zlosnik.gif gdzy zobaczylem tego juz prawie kultowego pacjenta na ori czesciach i jakie oczka chciales mu dodac to pomyslalem sobie, wtf screwy.gif przeca to nie pasuje do tego auta, teraz sam widzisz - efekt jest taki jaki sobie wyobrazilem grinser006.gif gdyba hondzia byla czarna, te ciemne moglyby podpasowac waytogo.gif ale tym czasem wyglada nice na ori lampach claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i bardzo dobrze! gdzy zobaczylem tego juz prawie kultowego pacjenta na ori czesciach i jakie oczka

> chciales mu dodac to pomyslalem sobie, wtf przeca to nie pasuje do tego auta, teraz sam

> widzisz - efekt jest taki jaki sobie wyobrazilem gdyba hondzia byla czarna, te ciemne

> moglyby podpasowac ale tym czasem wyglada nice na ori lampach

Heh, to tak bardziej z ciekawosci chcialem zobaczyc. Generalnie chce utrzymac ja w oryginale, bo jest naprawde dobrze utrzymana (przez 18 lat miala 2 wlascicieli i w obu przypadkach byla garazowana zlosnik.gif ), ale jednak mam w planach zrobic cos zeby sie wyrozniala. Stad prosba o VT lampek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W lepszą felgę zainwestuj

Sa tez takie plany zlosnik.gif Auto mam dosyc krotko, wiec narazie jest takie jak po zakupie. Ale mysle, ze na nowy sezon beda nowe koleczka razem z oponkami w jakims bardziej sensownym rozmiarze niz 195/60 hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak teraz patrze na ori zdjecie i stwierdzam, iz mozna byloby lampki zrobic 'smoked' i juz byloby

> cos innego a prezentowalyby sie ladnie

A mozesz mi na jakims przykladzie pokazac jak to mniej wiecej wyglada? 270751858-jezyk.gif Cale klosze przyciemnione czy jak? Jakas dowolna lampka zebym mogl zobaczyc o co kaman 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie sa dwie opcje - albo robi sie to samemu albo mozna cos takiego kupic juz gotowego. W fiatach CC/SC tzw smoked headlights nikt nie produkował, więc każdy kminił sam - rozkleja się lampe, maluje wszystko prócz odbłyśnika środkowego na czarno i lampe ładnie skleja z powrotem smile.gif niezbędne do tego będzie opalarka, farba do wysokich temp(najwygodniej w sprayu), klej dwu składnikowy epoksydowy (coby lampe szczelnie zamknąć) i silikon,żeby ładnie to wyrównać i nic nie parowało smile.gif a jak kupisz ori nowy klosz to plus dla Ciebie, bo wtedy wiadomo, że widoczność lepsza wink.gif do tego kierunki można zrobić podobnie lub kupić właśnie smoked - dymione zlosnik.gifTU masz przykład guido'wego seja - seryjna lampa, a jak ładnie wygląda do całości wink.gif

co do JDM to pomarańcz, nie w każdy kolorze leży i imho lepiej, żeby do tego czerwonego był dymiony kierunek, a nie pomarańczowy wink.gif

TU masz przykład gotowych do troszke młodszego modelu 270751858-jezyk.gif z kierunkiem pomarańczowym wink.gif

jak widać odbłyśnik srebrny, a reszta ciemna zlosnik.gif

a nie raz robia tak, że nawet ciemne odbłyśniki są - ale jak to bangla nie mam pojęcia niewiem.gifciemny

prosszze IThankYou.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prosszze

Dziekuje zlosnik.gif

Nie pozostaje mi nic innego, jak jeszcze raz prosic forumowych mistrzow VT o 2 kolejne opcje zlosnik.gif

1. Kierunki "przydymione" jak opisywal kolega

2. Pomaranczowe kierunki takie jak w japonskich wersjach (tutaj widzialem juz kilka czerwonych crxow z pomaranczowymi lampami, ale jakby to nie byl problem fajnie by bylo zobaczyc na moim aucie 270751858-jezyk.gif ) Z gory dzieki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proponowalbym cale lampki dymione lacznie z kierunkami a jak pomaranczowe to ori lampy

> najlepiej jakbys mial foto hondzi od przodu to moze jakis majster Ci to wyczaruje

Narazie auto stoi u blacharza, bo Pan z pomocy drogowej mi w bok wjechal... Dlatego narazie ciezko bedzie o inne fotki 270751858-jezyk.gif Ale moze ktos cos wyczaruje z tego co jest biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to Ty miales watek z uciekinierem z wypadku w 18letniej hondzii u nas zlosnik.gif postaraj sie znalezc inne auto, w takim samym kolorze - od frontu, zeby bylo i bedziesz mial wyobrazenie jak to wyglada, gdy jakis majster zrobi Ci porzadne VT dymionych lampek wink.gif

p.s. swiadkowie i ucieknier sie znalazl? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aaa to Ty miales watek z uciekinierem z wypadku w 18letniej hondzii u nas

Tak, to ja 270751858-jezyk.gif

> p.s. swiadkowie i ucieknier sie znalazl?

Uciekinier sie znalazl, swiadka tez mam, ktory dzisiaj byl przesluchany, wiec jutro podejde na komende i sie dopytam co zeznal i czy juz cos w sprawie zrobili. Bo jak narazie kierowca z pomocy drogowej sie nie przyznal, a co wiecej, zaczal teraz krecic, ze walnal w auto ale z drugiej strony i tak ze slad nawet nie zostal hehe.gif Dla mnie sprawa jest oczywista, no ale teraz zobaczymy co policja zrobi icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja na pocieszenie daje chyba to o co prosiłeś

O bardzo dziekuje zlosnik.gif Tylko jakbys mogl wlasnie kierunki w zderzaku tez pomalowac na pomaranczowo, i kierunki boczne cale pomaranczowe (w stylu JDM), bo te polowicznie pomaranczowe sa w stylu USDM zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kierunki w zderzaku też zrób na pomarańczowo

> i zrób pomarańczowe kierunki wszystkie i czarne środki lamp

i całkiem możliwe, że ta opcja, o której mówisz będzie najlepsza zlosnik.gif

Roman, Ty lampki całe przyciemniles, a chodzilo o zrobienie tylko srodku i przydymienie kierunków wink.gif - tak spróbuj plus to co mówił steffano, i myśle, że furious będzie Ci dozgonnie wdzięczny! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kierunki w zderzaku też zrób na pomarańczowo

> i zrób pomarańczowe kierunki wszystkie i czarne środki lamp

całkiem możliwe, że to będzie najlepsza opcja! zlosnik.gif

Roman90, Ty całe lampki majster przyciemniłeś, a chodziło o środki lamp na czarno i dymione kierunki wink.gif - spróbuj tak i to co Steffano mówi i myślę, że Furion będzie Ci dozgonnie wdzięczny waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.