Skocz do zawartości

Zniżki na OC/AC


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

Witajta. Mam problem. Kupiłem drugie auto i chciałbym przenieść zniżki z pierwszego (MTU) na drugie (PZU dało najlepsze warunki o dziwo). Tyle że PZU chce ksero polisy z wpisanymi zniżkami. A na polisie którą noszę w dowodzie nie ma nic na temat zniżek które posiadam. Czy mam się zwrócić do MTU o jakieś pismo potwierdzające posiadane zniżki?? Poradźcie coś pliz bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajta. Mam problem. Kupiłem drugie auto i chciałbym przenieść zniżki z pierwszego (MTU) na drugie

> (PZU dało najlepsze warunki o dziwo). Tyle że PZU chce ksero polisy z wpisanymi zniżkami. A na

> polisie którą noszę w dowodzie nie ma nic na temat zniżek które posiadam. Czy mam się zwrócić

> do MTU o jakieś pismo potwierdzające posiadane zniżki?? Poradźcie coś pliz

ja mam znizki wypisane na polisie ktora przyszla do mnie listem ok.gif .. a nie na tym co woze w aucie

mowa o MTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam znizki wypisane na polisie ktora przyszla do mnie listem .. a nie na tym co woze w aucie

> mowa o MTU

Problem w tym że zgubiłem albo wyrzuciłem resztę tego co było w liście :/ Myślisz że przyślą duplikat jakiś albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem w tym że zgubiłem albo wyrzuciłem resztę tego co było w liście :/ Myślisz że przyślą

> duplikat jakiś albo coś?

pamietam jak zgubilem druczek do zaplacenia drugiej raty

przyslali kopie calosci polisy razem z 2 druczkami ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajta. Mam problem. Kupiłem drugie auto i chciałbym przenieść zniżki z pierwszego (MTU) na drugie

> (PZU dało najlepsze warunki o dziwo). Tyle że PZU chce ksero polisy z wpisanymi zniżkami. A na

> polisie którą noszę w dowodzie nie ma nic na temat zniżek które posiadam. Czy mam się zwrócić

> do MTU o jakieś pismo potwierdzające posiadane zniżki?? Poradźcie coś pliz

zaświadczenie o bezszkodowości to się nazywa i w oddziale pewnie wydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.