Skocz do zawartości

kierownica wielofunkcyjna


tomi_3CITY

Rekomendowane odpowiedzi

zapytanie mam następującej treści, małżonka posiada Piździocha w wersji Dynamic Plus, czy jakoś podobnie, całkiem bogato wyposażone. niestety radio ma niefabryczne, a ja lubię oryginały. mam zapytanie czy mogę bez niczego wsadzić oryginalne radio, np takie , a dodatkowo wymienić kierownicę na multimedialną dla przykładu taka, ?? czy to będzie działało, czy trzeba coś więcej wymienić np jakąś taśmie pod kierą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapytanie mam następującej treści, małżonka posiada Piździocha w wersji Dynamic Plus, czy jakoś

> podobnie, całkiem bogato wyposażone. niestety radio ma niefabryczne, a ja lubię oryginały. mam

> zapytanie czy mogę bez niczego wsadzić oryginalne radio, np takie , a dodatkowo wymienić

> kierownicę na multimedialną dla przykładu taka, ?? czy to będzie działało, czy trzeba coś

> więcej wymienić np jakąś taśmie pod kierą ??

Musisz sprawdzić czy masz podpiętą linię CAN do kostki radia. Jeśli nie to kupujesz rozkodowane radio ori 2 din , podłączasz i działa.

A co do kierownicy to sprawdz czy masz jeszcze oprócz tej głównej kostki iso taką dodatkową trójkolorową ( w tej zielonej powinny być kabelki )

Tylko pytanie czy kierownica multi bedzię działac na rozkodowanym radyjku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapytanie mam następującej treści, małżonka posiada Piździocha w wersji Dynamic Plus, czy jakoś

> podobnie, całkiem bogato wyposażone. niestety radio ma niefabryczne, a ja lubię oryginały. mam

> zapytanie czy mogę bez niczego wsadzić oryginalne radio, np takie , a dodatkowo wymienić

> kierownicę na multimedialną dla przykładu taka, ?? czy to będzie działało, czy trzeba coś

> więcej wymienić np jakąś taśmie pod kierą ??

Pomysł sam w sobie jest ok ale ( tak mi sie zdaje nie wykonalne frown.gif to tylko moje zdanie ) W swojej kombinowałem i odpuściłem musisz wymienić kierownicę i przełącznik zespolony i to ci będzie wszystko pasowało ale kostka od przełącznika zespolonego ze sterowaniem nie pasowała do wiązki i w tym momencie odpuściłem. Nie wiem jak u ciebie czy będzie pasowała ale ja mam z pełną elektryką + klimatronika i była LIPA sciana.gif O D R A D Z A M no.gif podpytaj Vita on ma to jakoś inaczej zrobione 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musisz wymienić .... przełącznik zespolony

właśnie takiego czego się obawiałem. cóż, szkoda, ze to nie jest tak proste jak w mojej foce, pilot do radia kosztował 100zł, w obudowie kierownicy było przetłoczenie, które wycinało się gorącym nożem, kostka była zwinięta, wystarczyło klik klik i pilot działał.

chyba ostane tylko przy nowym radiu. czy każde oryginalne 2DIN czyta mp3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo

1. sterowanie z kierownicy nie odbywa się przez magistralę CAN

2. Realizowane jest przez przewody, które biegną bezpośrednio od zespolonego do kostki w radiu

3. Radia 2 -Din występują w dwóch wersjach - z MP3 i bez MP3

4. żeby zamontować sterowanie potrzebujesz:

- kierownicę ze sterowaniem,

- samo sterowanie i montujesz do obecnej kiery

- przełącznik zespolony wraz z taśmą która ma tą dodatkową wtyczkę,

- przeciągnąć kabelki od kostki w zespolonym do radyja- kostki jak nie masz można zakupić na allegro.

5. Co do magistrali CAN- z tego co mi wiadomo na sterowanie radiem nie ma wpływu zdjęcie CAN-a

jak wrócę to postaram się poszukać schemat podłączenia co i jak przebiega waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.