Skocz do zawartości

panda 1,2 rozrząd


tomi_3CITY

Rekomendowane odpowiedzi

> w temacie jaki jest koszt kompletnego rozrządu w silniczku 1,2 ?? autko ma 86kkm 2004 rok. trzeba

> robić pompę wody ??

radzę Ci zrobić - moja Panda także z 2004 roku i przy 79 tkm wymieniłem jakiś miesiąc temu komplet. Pompa miała na otworku bezpieczeństwa ślady odparowanego płynu chłodzącego wiec pewnie kwestia czasu jakby zaczęła przeciekać

pasek plus rolka - 129 pln ( oryginał fiata)

pasek altka - 18 pln ( oryginał)

pompa wody 145 ( może być SKF bo to to samo)

jak już miałem spuszczony płyn to wymieniłem także termostat (60 pln)- oryginał)

na naszej stronie www masz fajną firmę - salon Fiata z Katowic ( pytaj o rabaty- powołaj się ze z forum i strony fiata pandy grinser006.gif)- ja tam zamawiam części i akcesoria i jestem bardzo zadowolony waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam wymieniałeś?? ile może mi zaśpiewać mechanik?? a właściwie to może warto by komplecik w ASO

> zrobić, tylko ile taka przyjemność u nich??

wiesz - kwestia ile bierze Twoje ASO- u nas na Podkarpaciu (Jarosław) są naprawdę spoko ceny- koszt wymiany rozrządu z termostatem, nowym płynem chłodzącym olejem Selenia 20 K, filtrami powietrza i oleju zamknął się w kwocie 306 pln

( w tym jest rabat ok 10%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam wymieniałeś?? ile może mi zaśpiewać mechanik?? a właściwie to może warto by komplecik w ASO

> zrobić, tylko ile taka przyjemność u nich??

w ASO w Gdyni jak pytałem to zaśpiewali cos miedzy 500 a 600, dokładnie nie pamietam no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w temacie jaki jest koszt kompletnego rozrządu w silniczku 1,2 ?? autko ma 86kkm 2004 rok. trzeba

> robić pompę wody ??

Ja robiłem po 75 kkm bo pompa zaczęła cieknąć (przypadłość znana).

Pasek i napinacze Boscha (pasek na pewno,napinacze nie jestem pewien),pompa SKF. Z robocizną wyszło mi jakieś 370PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.