Skocz do zawartości

RADIO PIONIER DEH-4000UB pamięć ustawień


CC1100

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam takie radio od paru dni. Nie umiem zapisać w nim ustawień audio ani fal radiowych.

Zawsze jak wyłączę zapłon - odetnę prąd do radia przywracają się ustawienia fabryczne, jak to się zapamiętuje?? A może coś z radiem jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie, mam takie radio od paru dni. Nie umiem zapisać w nim ustawień audio ani fal

> radiowych.

> Zawsze jak wyłączę zapłon - odetnę prąd do radia przywracają się ustawienia fabryczne, jak to się

> zapamiętuje?? A może coś z radiem jest nie tak?

Pewnie żle podłączone zasilanie. W instrukcji jak i w samej przejsciowce są opisane złącza które należy połączyć, aby zasilanie było również podczas wyłączonego zapłonu.

Przynajmniej w moim DEH-4700MPB tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale clariona podłączam pod te same złącze iso i wszystko działa jak należy

Pamięć musi miec stałe zasilenie bo inaczej zawsze tak bedzie Popatrz dobrze jak sa kable podłaczone moze tamten clarion miał np zmostkowane kabelki i dlatego nie tracił pamieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem tylko ze z tym pioneerem

http://allegro.pl/nowosc-2011-r-pioneer-deh-2300ub-2320ub-2300ubb-i1402010208.html

Podobno trzeba mostkować kabel żółty z czerwonym i mam pytanie czy trzeba coś ciąć lutować czy wystarczy tylko coś przełączyć.

Na starych kablach jest własnie zmostkowany zolty z czerwonym i dodatkowo na żółtym jest bezpiecznik 15A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten sam problem tylko ze z tym pioneerem

> http://allegro.pl/nowosc-2011-r-pioneer-deh-2300ub-2320ub-2300ubb-i1402010208.html

> Podobno trzeba mostkować kabel żółty z czerwonym i mam pytanie czy trzeba coś ciąć lutować czy

> wystarczy tylko coś przełączyć.

> Na starych kablach jest własnie zmostkowany zolty z czerwonym i dodatkowo na żółtym jest

> bezpiecznik 15A.

Jak miałem swojego starego Pionka (DEH5000UB), to kabelki były fabrycznie na złączkach i tylko przepiąłem żółty z czerwonym. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.