Skocz do zawartości

Blaupunkt Brighton MP34 - lampki pod panelem


grzes2822

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam od niedawna radio jak w temacie. Problem jest taki, że po zdjęciu panela cały czas świecą się 2 lampki.

21969637.png

Problem w tym, że w nocy daje to tak po oczach, że uwagę złodzieja od razu zwróci.

Macie jakiś pomysł czy da się, je jakoś w menu wyłączyć, żeby cały czas się nie świeciły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Posiadam od niedawna radio jak w temacie. Problem jest taki, że po zdjęciu panela cały czas świecą

> się 2 lampki.

> Problem w tym, że w nocy daje to tak po oczach, że uwagę złodzieja od razu zwróci.

> Macie jakiś pomysł czy da się, je jakoś w menu wyłączyć, żeby cały czas się nie świeciły??

Po 1 primo: jak masz podłączone radio do zasilania? bezpośrednio z aku czy z instalacji auta ?

po 2 primo: czy masz instrukcję - jakby co znalazłem w necie ale po Angielsku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po 1 primo: jak masz podłączone radio do zasilania? bezpośrednio z aku czy z instalacji auta ?

radio jest podłączone bezpośrednio do aku

> po 2 primo: czy masz instrukcję - jakby co znalazłem w necie ale po Angielsku

instrukcję też w necie znalazłem tylko nic z niej o tych lampkach wyczytać nie dałem rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> radio jest podłączone bezpośrednio do aku

> instrukcję też w necie znalazłem tylko nic z niej o tych lampkach wyczytać nie dałem rady.

Przejrzyj rozdział "DETACHABLE CONTROL PANEL" tam jest coś o "Off timer" może to o to chodzi.

Podejrzewam, że jakbyś miał podłączone dodatkowo na kluczyk to by się nie świeciło...

Edit...

A może zanim zdejmiesz panel wyłącz radio odpowiednim wyłącznikiem... tak mnie jakoś oświeciło wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejrzyj rozdział "DETACHABLE CONTROL PANEL" tam jest coś o "Off timer" może to o to chodzi.

W tym radiu panel jest typu "winda", a w tej funkcji chodzi o to po jakim czasie od opuszczenia panela ma się samoczynnie wyłączyć radio.

> Podejrzewam, że jakbyś miał podłączone dodatkowo na kluczyk to by się nie świeciło...

instalacja jest seryjna, a ja przy tym grzebać nie chcę, po za tym przed tym radiem miałem starszego blaupunkta też z opuszczanym panelem i tam te lampki gasły. Miałem też kiedyś blaupunkta bermude i pamiętam, że w niej trzeba było zrobić jakąś kombinacje klawiszy, żeby wejść do "ukrytego" menu.

> Edit...

> A może zanim zdejmiesz panel wyłącz radio odpowiednim wyłącznikiem... tak mnie jakoś oświeciło

waytogo.gif zawsze wyłączam głównym przyciskiem i czekam do zniknięcia napisu "Goodbye"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.