Skocz do zawartości

Zbiornik paliwa


czary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , mam pytanko czy ktoś kleił zbiornik paliwa w Uno ale od środka, tak aby nieodrywać tej ramki odspodu bo tam gdzieś cieknie podnią ,można by to zakleić od wewnątrz przez otwór pąpy paliwa tylko jakim klejem aby się nierozpuścił, ma ktoś pomysła hmm.gif pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich , mam pytanko czy ktoś kleił zbiornik paliwa w Uno

> ale od środka, tak aby nieodrywać tej ramki odspodu bo tam

> gdzieś cieknie podnią ,można by to zakleić od wewnątrz przez

> otwór pąpy paliwa tylko jakim klejem aby się nierozpuścił, ma

> ktoś pomysła pozdrawiam.

No nie wiem czy dasz rade to skleić niewiem.gif Ja czyściłem bak i ciężko bylo a co dopiero z klejeniem oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich , mam pytanko czy ktoś kleił zbiornik paliwa w Uno

> ale od środka, tak aby nieodrywać tej ramki odspodu bo tam

> gdzieś cieknie podnią ,można by to zakleić od wewnątrz przez

> otwór pąpy paliwa tylko jakim klejem aby się nierozpuścił, ma

> ktoś pomysła pozdrawiam.

No ja nad tym myślałem miesiąc temu jak miałem zrzuty paliwa z baku (ok 4 litry przez noc), nawet juz załatwiłem sobie klej LOCTIL (tzw metal w płynie, nie rozpuszcza się w benzynie) ale znajomy mechanik odwiódł mnie od tego tematu załatwiając nowy zbiornik za 200zł (razem z wymianą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kleilem i wcale nie od srodka tylko od spodu, jakims klejem firmy dragon, taki tez wlasnie metal w plynie, wyjalem zbiornik, nalalem wody, ocziscielm szcotka druciana na szlifierce, potem odrdzewiaczem, potem zmywaczem, i jeszcze sam nie pametam czy, potem klej, a na to dwie warstwy hammeraita, i jezdze juz 2 lata i nie ma problemu. a wudalem 15 zl na wszystko. jak ktos lubi grzebac to ma to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.