Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

michbaran

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Do poprawy, izolacja ma być szczelna Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  2. Poszukaj sobie pompę Gardena 4000/4, używkę można znaleźć tanio na olx, u mnie przy wyciąganiu wody ok 4m ze studni spokojnie dawała ciśnienie na 2 zraszacze, przy zasysaniu z mausera spokojnie 3 ogarnie Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie miałem jak zrobić zdjęcia bo przypomniałem sobie za późno a tel. w kieszeni, ale wydaje mi się że jest dokładnie tak jak na zdjęciu, tam za bardzo nie ma jak tego inaczej oznakować. Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  4. Jeżdżę tam co drugi dzień i zawsze przez rondo, nigdy objazdem z boku. Kiedyś był taki czas że często milicjanci stali zaraz za rondem i łapali za brak zatrzymania na STOPie. Co do znaku to nie zwracałem uwagi jaki jest Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  5. Jechałem na urlop do Chorwacji Insignią B, w okolicach Bratysławy wjechałem w ścianę deszczu, zaświeciła się choinka na desce (nie wiedziałem nawet że jest tyle kontrolek) deszcz się skończył, wszystkie błędy udało się skasować telefonem, u Madziarów powtórka, po deszczu błędów nie było. Na miejscu w Cro podjechałem do ASO Opla bo było blisko, szybko znaleźli przyczynę - pogryziona wiązka przez jakieś gryzonie, propozycja wymiany wiązki za 2700e[emoji38]. Podziękowałem, poprosiłem o zaizolowanie kabelków które są uszkodzone. W Polskim ASO naprawa 1tys PLN (też wymiana tej samej wiązki co proponowali w Cro) Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  6. A jak z ciśnieniem wody w kranie? Może jest niskie, do tego w momencie grzania Cwu ktoś gdzieś odkręci dodatkowy kran z zimną wodą albo będzie się spłuczka napełniała i zanim kocioł zareaguje na spadek ciśnienia zdąży przegrzać i wywalić błąd. Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  7. Nie, myślałem że o płytowy chodzi Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja wrzucałem wymiennik do garnka z gotującą się wodą z octem, co jakiś czas wyciągałem żeby wymienił się "czynnik odkamieniajacy" po 15 min wymiennik jak nowy a przepływ był prawie cały zakamieniony Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  9. michbaran odpowiedział misiu na temat - Zrób to sam
    A jak pchasz w miejsce gdzie odpalasz to nie podnosisz (przechylasz) nad jakąś przeszkodą? I czy dymi cały czas czy tylko chwilę po odpaleniu? Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  10. Mam Termeta 2 funkcyjnego i mega twardą wodę, za pierwszym razem zaczął świrować po ok 6 miesiącach, wywalał błędy z przegrzewaniem w CO i ciśnieniami. Jako że kocioł prawie nowy przyjechał serwis i zaczęli sprawdzać. Okazało się że wymiennik płytowy był tak zawalony kamieniem że przepływ wody CWU był bardzo mały i wszystko świrowało. Po czyszczeniu kilka miesięcy i powtórka, jako że podpatrzyłem że wyciągnięcie to chwila roboty robię to sam co ok 6 miesięcy i zawsze jest max kamienia. Moczenie we wrzątku z octem i jest jak nowy. Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  11. Ja mam MacAllister B&S 675EXI 51cm z Castoramy, aktualnie 3 sezon i mogę polecić. Do koszenia działka 15a, na wiosnę tak jak teraz użytkowana co 4-5 dni. Silnik mocny, mało pali, odpala zawsze od 1 naciśnięcia guzika, nawet po zimie, akumulator w pełni sprawny. Niektórzy narzekają że w tych z rozruchem elektrycznym padają akumulatory, ważne jest żeby nie zostawiać rozładowanego a po za sezonem zostawić na stałe w ładowarce albo co max miesiąc podłączyć. Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  12. michbaran odpowiedział misiu na temat - Zrób to sam
    Patrząc na zdjęcie nie widać dokładnie ale zerknij na nóż, bo wydaje się nie ciąć do końca trawy Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  13. michbaran odpowiedział misiu na temat - Zrób to sam
    Jak jest przytarty to ma zwiększone opory, materiał tłoka i cylindra jest zrobiony z różnych materiałów i pod wpływem temperatury inaczej się rozszerza. Miałem kosiarkę z dokładnie tym samym silnikiem i był ten sam problem, na zimno miała moc a po rozgrzaniu sporo jej traciła. Jak podjąłem decyzję o zakupie nowej to rozebrałem ten silnik i było widać że jest przytarty. I też kosiarka miała powyżej 10 lat, od znajomego pracującego w serwisie wiem że coś się dzieje z tymi tłokami po kilkunastu latach, tak jak kolega wyżej napisał, puchną i zwiększają swoje wymiary nominalne. Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  14. michbaran odpowiedział misiu na temat - Zrób to sam
    Przytarty tłok, na zimno ma większe luzy, a po rozgrzaniu robi się bardziej pasownie i nie ma siły Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
  15. Nie wiem jak masz zabudowania ustawione przed tą wnęką, ale czasami wydaje się że jest osłonięte od wiatru a on wpada z drugiej strony, nie ma jak przelecieć na prosto i podrywa we wnęce wszystko do gory Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.