Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

misiu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Napisz coś więcej o Redbull Ringu, gdzie kupowałeś bilety, na którą trybunę, na ile dni. Brać bilety stąd? https://www.f1austria.com/pl/tickets
  2. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Abstrahując od tego co ich ciągnie, to odnoszę wrażenie, że RBR od śmierci Mateshitza jest na równi pochyłej. Tak mieszają ze składem, że nikt rozsądny tego nie rozumie. Bez Neweya, z duetem HH (Helmut, Horner) to daję im max 5 lat i Red Bull odpuści ten projekt.
  3. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Mnóstwo sponsorów pojawiło się na Williamsie i bolid stracił na tym, jeśli chodzi o wygląd. No i te napisy wyglądają jakby w sumie tak od niechcenia je rozmieszczono.
  4. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    A kto wg Ciebie wygrał na livery? Dla mnie VCaRB 🤩
  5. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Ja mam wszystkie Eleven w Canal+
  6. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Ale, że Canal+ nie ma Eleven? Dobrze zrozumiałem?
  7. Siatkę daj, nie zaszkodzi, na łączenie ze ścianą możesz też dać taśmę i zaszpachlować tak by jak najmniej dać akrylu.
  8. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    A moje było wcześniej, Ma się odpowiednie kontakty
  9. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Już przecież o tym pisałem
  10. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Zależy kto co lubi, dla mnie bardziej interesująca jest cała otoczka, a wyścig to taka wisienka na torcie, która czasem jest dosyć kwaśna. Dlatego wszelka "publicystyka" polskiej ekipy jest dla mnie ważna i nie jest w stanie jej zastąpić F1TV.
  11. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Lawson ma zastąpić Pereza już oficjalnie. Tsunoda będzie niepocieszony.
  12. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Dołączają kolejni jak Gąsiorowski, Olejniczak, Budnik, są powroty jak np. Kapica. Będzie też Kuźbicki, którego bardziej z żużlem kojarzę. Mam nadzieję, że wezmą też Patryka Sokołowskiego bo jednak ma wiedzę techniczną.
  13. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    W marcu będzie
  14. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    No Hamilton mnie niemiło rozczarował. Liczę, że w Scuderi odżyje No iczekam na marzec żeby swoją kolekcję uzupełnić
  15. misiu odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Myślę, że to tylko pretekst. Przeczytałem gdzieś, że mają plan aby Doohan'a wrzucić na minę tak aby po słabym występie moc go "z czystym sumieniem" zastąpić Colapinto, którego fanem jest Briattore.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.