Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Abarth

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Miałem Priusa 3 i bardzo mile go wspominam. Zmieniłem na wyższy samochód po operacji kręgosłupa inaczej pewnie miałbym go do dziś. Bardzo wygodny, przestronny samochód i pakowny. Zawalidrogą też nie jest gdy trzeba. Większe awarie są rzadkością. Części w normalnych cenach. Baterię da się w częściach jak kartridże w drukarce. Stan baterii da się sprawdzić aplikacjami na telefonie - dr Prius, Hybrid itp.
  2. Abarth zmienił swoje zdjęcie profilowe
  3. Abarth odpowiedział kozmin na temat - Skośnookie
    Witam, Po latach przyszła kolej na dział "skośnookich" Aktualnie Toyota Prius Mk III FL 2014. - Takie tam autko na duracell'ach
  4. Abarth odpowiedział Fatal na temat - Motokącik
    Ja korzystałem z pakietu "szyby" i z tego też pakietu poszło za wymianę szyby. Ściągnięty oryginał z ASO - wyszło ok 4500zł. Może w połączeniu z AC ASO i OEM tak u mnie działało
  5. Szczegółowo wersji wyposażenia nie sprawdzisz. Co do wersji to często udaje mi się wersję uzyskać dekodując vin. Rodzaj napędu i skrzyni również Po danych auta mogę stwierdzić, że jest to Aero. Czasem wersje Arc lub Vector mogły być lepiej wyposażone - zależy od życzeń klienta Jeśli chcesz to podaj mi nr VIN na PW to zobaczę co da się z niego wyciągnąć.
  6. Dziwne, że te dekodery Ci tak szaleją - ja nie miałem nigdy z nimi problemu. Niestety są dość ubogie w informacje. To czy jest to wersja "X" można zobaczyć wizualnie. Podwyższone zawieszenie, inne nakładki na zderzak i nadkola. Napęd XWD w wersjach benzynowych.
  7. 9-3X miały napęd XWD. Wyjątkiem był 9-3X z silnikiem diesla, który miał tylko przedni napęd.
  8. Czy automat, czy manual da się łatwo sprawdzić zerkając do środka Z danych, które podałeś to może być co najwyżej XWD bo to oznaczenie napędu - 4łapki. Turbo-X XWD były z silnikami 2.8 i wyprodukowano limitowaną serię 2000szt.
  9. Każdy, najprostszy dekoder VIN znaleziony w google powie Ci tyle samo co ten bardziej rozbudowany. Historię możesz sprawdzić w salonie, gdzie był serwisowany. Jedynie co warto zrobić to znaleźć ogarniętą osobę z Tech'em 2 i sprawdzić wszystkie "błędy". Jak nie będzie to ulep to wady ma jak każdy inny samochód - zależy jak trafisz. Są legendy o elektronice itd. - ja mam rocznik 2003 i jakoś nie narzekam a elektroniki mam dołożone dużo więcej
  10. Abarth odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    Żartujesz - jedne i drugie są tak samo awaryjne bo oprócz audio (wyeliminowanie światłowodów) nie poprawili nic. Ja mam MY03 i jakoś moja elektronika ma się dobrze w porównaniu do innych -poliftów również. Tylko, że ja nie jestem wyznawcą idei "odłącz aku to się błąd skasuje"
  11. Negatywnych skutków nie ma Chyba, że zapytasz ekologów Można wywalić a można zostawić - widziałem jedne i drugie rozwiązanie. Tylko zaznaczam jeszcze raz - znaleźć ogarniętego co na prawdę potrafi to wyłączyć nie jest łatwo
  12. Abarth odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    Aż Ci poleję za te święte słowa
  13. Abarth odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    Nie powiem Ci Marku jaki jest dokładnie interwał wymiany rozrządu w 2.8 ale wiem, że Ci zorientowani w temacie kupując używanego 2.8 szukali z potwierdzoną wymianą rozrządu. Koszta spore. Podobno można zaoszczędzić ściągając taki rozrząd USA. Na pewno rozrząd z 2.0T B207 jest trwalszy niż 2.8 - przynajmniej wg tego co czyta się na forach 300kkm chyba żaden by nie dociągnął - przy połowie tego bywają problemy.
  14. Abarth odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    Właśnie największy problem to kupienie dobrej "bazy". U nas dużo jest nasprowadzanych szrotów i nadal je zwożą. Potem jak Ktoś wystawi podstawowe, zadbane Aero za 20tyś zł to zdziwienie, bo przecież za 12 można kupić. Kupują i płaczą po forach, jaka to elektronika zawodna, to silnik (przecież jak ma faktycznie ponad 300tyś zamiast deklarowanych 180, to może wymagać jakiejś ingerencji - np. rozrząd), to skrzynia itd. Nie bronię tu saaba, bo tak wg mnie jest z każdą marką jak np.: alfa czy renault.
  15. Abarth odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    Co mają powiedzieć właściciele 2.8 V6 gdzie całkowity koszt z tego co pamiętam to ok 8tyś zł Napisałem koszt całkowity rozrządu. Rzadko jednak zdarza się, że wymaga wymiany w całości. Na mojego mimo roku 2003 nie narzekam
  16. Abarth odpowiedział Roswell na temat - Motokącik
    ad.1) Są dwa łańcuchy - główny i balansu. Jeśli używa się dobrego oleju to jest długowieczny. Koszt z tego co pamiętam to z częściami 2 - 2,5tyś zł. ad.2) Jeśli nie ma wycieków, samochód regularnie serwisowany i użytkowany z głową to nie ma mowy o zużyciu oleju. Mój MY03 nie weźmie "grama" oleju między wymianami o ilę nie jeżdżę ciągle z gazem w podłodze. Przy mocy jaką mój B207 posiada już oleju może łyknąć przy pełnym obciążeniu. ad.3) Nie spotkałem się z opiniami negatywnymi w przypadku dwumasy w Pb - oczywiście słyszałem o wymianach ale nic nadzwyczajnego

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.