Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

chris_66

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. wypalić i przejdzie mój co roku śmierdzi przez dwa pierwsze przepalenia i mu przechodzi
  2. kontener jest blaszany i do tego nie związany z gruntem - więc idealnie wpisuje się w stan obecny
  3. na obu jeżdziłem przy jakiejś okazji, nawet o PJ na motorek nie myślałem , i wyleczyłem sie z tego , jedno za słabe drugie niewygodne natomiast yamaha tricity 300ccm na PJ B rozwaliła mnie na dłuższy czas ale już ochłonąłem
  4. literek to juz jest coś , info od szwagra musiałbyś się przejechać i ocenić, jak dla mnie to było za mało nawet na jednorazową przejażdzkę 600 było fajne poza komfortem manewrów - to taka krowa o zwrotności tankowca
  5. 600 może być 125 to porażka pod względem mocy jak koledzy podpowiadają rower na prund da więcej radochy
  6. do czego filtry?
  7. warto mieć, przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie, nawet dwa razy do roku ale jak jest pod ręka to spię spokojniej szczególnie jak te dwa razy do roku to dłubanie godzinę za średnią krajową do kieszeni
  8. plastikowa z Beta daję radę ale lepsza jest metalowa BAHCO te składane 2w1 nie sprawdziły się - kółka łamią się ryrki wyginają - szkoda kasy i nadziei
  9. pewnie kupuje , ale z doświadczenia wiem, że im wieksze tym prostsze utrzymanie
  10. szkoda czasu, pieniędzy i zapału najlepsze jakie miałem to było 600l , rekord u znajomych to coś koło 900l praktycznie bezobsługowe (w porównaniu do takiego 50-100l)
  11. na ramie to raczej za duże ryzyko przegrzania, na lakierze na aucie to działa super
  12. benzyna ekstrakcyjna albo lakowa
  13. każdy będzie dobry, to też jeden z moich zakupów myślałem, że będzie na zasadzie "chcę to sobie kupię ale to bez sensu" ale wyszło że co chwila do czegoś sie przydaje 30V 10A
  14. zawsze liczymy sumy DMC i tego się trzymamy , bo RMC zawsze mysi być mniejsza niż suma DMC zestawu cała reszta się zgadza
  15. przyczepa lekka zawsze jest do 750kg DMC, lub mniej - hamulec nie ma znaczenia i można jeżdzić dowolnym holownikiem do 3500kg DMC z taką przyczepką na kategorię B przekraczając 3500kg z przyczepką lekką pamiętaj o opłatach (viatol? czy jak to się nazywa) oczywiście trzeba sprawdzić wpisy w DR holownika co on tam może ciągać

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.