Skocz do zawartości

Mazda 6 2.0 02-08 i Lancer 03-07 2.0 jak u nich z LPG?


przemek80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany zmianą auta na wiosnę, które spełniałoby szereg moich wymagań jako miłośnika aut, co pewnie Was nie zdziwi. Faworytów niestety mam wielu i ciężko mi się zdecydować ponieważ nie jestem ani miłośnikiem żadnej marki ani zagorzałym przeciwnikiem. Dla mnie liczy się konkretny model a nie producent. Wśród mich faworytów są 2 auta wymienione na wstępie. Chciałbym zapytać Was jak te auta tolerują LPG. Z tego co wiem Lancer daje radę nie wiem jak nowocześniejsza silnikowo mazda. Muszę mieć ekonomiczne auto a na diesla się nie zdecyduję. Poza tym mam dobre doświadczenia z gazem. Reasumując jak na wstępie-pytanie o lpg oraz o inne informacje na temat ww modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jestem zainteresowany zmianą auta na wiosnę, które spełniałoby szereg moich wymagań jako

> miłośnika aut, co pewnie Was nie zdziwi. Faworytów niestety mam wielu i ciężko mi się

> zdecydować ponieważ nie jestem ani miłośnikiem żadnej marki ani zagorzałym przeciwnikiem. Dla

> mnie liczy się konkretny model a nie producent. Wśród mich faworytów są 2 auta wymienione na

> wstępie. Chciałbym zapytać Was jak te auta tolerują LPG. Z tego co wiem Lancer daje radę nie

> wiem jak nowocześniejsza silnikowo mazda. Muszę mieć ekonomiczne auto a na diesla się nie

> zdecyduję. Poza tym mam dobre doświadczenia z gazem. Reasumując jak na wstępie-pytanie o lpg

> oraz o inne informacje na temat ww modeli.

Zapraszam tutaj dowiesz się więcej o Lancerniku

http://forum.mitsumaniaki.pl/index.php?c=14&sid=969399d41fd2db2658749bf40ac3696a

Generalnie gaz toleruje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mazdy część mechaników nie poleca gazu do tego auta bo ma regulowane płytkami i pocienione zawory. Ogólnie to ten sam silnik co w mondeo i focusie. Ja mam własnie taką mazdę na LPG, przejechałem ok. 50 tys km na gazie i jak na razie nic się nie dzieje jeździ bardzo dobrze, nie czuć spadku mocy, spalanie średnie ok. 9 l. Instalacja BRC z lubryfikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.