Skocz do zawartości

pytanie o scenę dżwiękową i nie tylko


Guzon

Rekomendowane odpowiedzi

No więc jest sobie Fiat Coupe z fabrycznymi pierdziawkami 4x 165mm jakis tam odtwazacz denver.....

Teraz mam zamiar skompletować sobie porządne audio, i zdziwiłem się, ponieważ miałem zamiar włożyc na przód zestaw sredniotonowych z tweeterami w fabrycznym miejscu w desce co popdobno niezbyt zda egzamin, do tego w boczki z tyłu głośniki niskotonowe 20 cm (chce miec miejsce w bagażniku) i właśnie tu rodzi sie moje pytanie, jak to ma byc zrobione dobrze skoro dowiedziałem sie iz SCENA DZWIEKOWA POWINNA BYC TYLKO I WYLACZNIE Z PRZODU

ps. radyjko raczej bez cd, jestem milosnikiem kart pamieci, oraz miekkiego czystego basu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No więc jest sobie Fiat Coupe z fabrycznymi pierdziawkami 4x 165mm jakis tam odtwazacz denver.....

> Teraz mam zamiar skompletować sobie porządne audio, i zdziwiłem się, ponieważ miałem zamiar włożyc

> na przód zestaw sredniotonowych z tweeterami w fabrycznym miejscu w desce co popdobno niezbyt

> zda egzamin, do tego w boczki z tyłu głośniki niskotonowe 20 cm (chce miec miejsce w

> bagażniku) i właśnie tu rodzi sie moje pytanie, jak to ma byc zrobione dobrze skoro

> dowiedziałem sie iz SCENA DZWIEKOWA POWINNA BYC TYLKO I WYLACZNIE Z PRZODU

> ps. radyjko raczej bez cd, jestem milosnikiem kart pamieci, oraz miekkiego czystego basu

radyjko z korekcją czasu i juz scene masz całkiem z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> radyjko z korekcją czasu i juz scene masz całkiem z przodu

acha czyli jednak moge zrobic to po swojemu, czyli 2 x 165 mm srednie, 2 x tweeter z tweeter na przód, oraz na tył rzeczone 2 x 200mm basowe? (w boczkach)

edit:

Ps. mozesz polecic cos ciekawego? do tego wygluszenie? zwykly bitumit? nie chcialbym dociazac i tak ciezkich drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.