Skocz do zawartości

Czujnik i silniczek krokowy od ssania.


mico21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam amm tipoz silnikiem 1.6 DOHC na jedno punktowym wtrysku rok 1989 i mam pytanie odnosnie ssania ponieważ umnie nie działa i gdzie znajduje się czujnik i silniczek krokowy silnik pali bez problemu i na obroty tez ładnie wchodzi nić nie szarpie i nie przerywa jak jest zimny to gasnie przy odpaleniu i jak złapie minimalna temeperaturke to chodzi prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam amm tipoz silnikiem 1.6 DOHC na jedno punktowym wtrysku rok

> 1989 i mam pytanie odnosnie ssania ponieważ umnie nie działa i

> gdzie znajduje się czujnik i silniczek krokowy silnik pali bez

> problemu i na obroty tez ładnie wchodzi nić nie szarpie i nie

> przerywa jak jest zimny to gasnie przy odpaleniu i jak złapie

> minimalna temeperaturke to chodzi prosze o pomoc.

będe kiedyś w Jaśle, albo Ty w Bieczu, to się ugadamy i oglądne Twoj silnik, to powininienem Ci wskazać, gdzie są te rzeczy, o które pytasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem identycznu problem na zimnym nie palil na cieplym bylo spoko jezdzil bez klopotu i wogole a na zimnymn szarpal dusil sie gasł itp . Wiec wymiemilem gaznik i czujnik kory znajduje sie na kolektortze dolotowym po prawej stronie mniej wiecej w tym miejscu gdzie dochodzi linka og gazu jest trak pod nia dochodza tan 2 kabelki z wiazki idacej do aparatu zaplonowego i cewki . Natomiast silnik krokowy jest po lewej stronia gaznik taki prostokatny sa tam dwa silniczki drugi od otwarcia przepustnicy tak samo pod 2 wtyczki podlaczena na 2 kablach . Moja rada taka oczysc styki jak niwe pomoze masz taksamo jak u mnie czyli padla cewka nic na tro nie wskazywalo ale jednak po wymianie jest OK ! tylko musisz kupic sprawna ja kupilem 2 i jedna byla ok to ostania czyli 200 zł poszlo ale skutek wiesz jaki jest . Pozdrawiam i zycze powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.