Skocz do zawartości

Obrotomierz Lumel problem


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam taki problem i pisze po sąsiędzku, posiadam obrotomierz Lumel z Dużego Fiata i on ma przełacznik na 4 6 8 cylindrów, a chciałbym go podłączyć do swojej 700 tylko ze jak bezie ustawiony na 4 cylindry to będzie przekłamywał i tu moje pytanie jak go przerobić żeby dziala na 2 cylindrach?? Pomożecie?? Moze byc na PW żeby nie robić syfu, bede bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koledzy mam taki problem i pisze po sąsiędzku, posiadam obrotomierz Lumel z Dużego Fiata i on ma

> przełacznik na 4 6 8 cylindrów, a chciałbym go podłączyć do swojej 700 tylko ze jak bezie

> ustawiony na 4 cylindry to będzie przekłamywał i tu moje pytanie jak go przerobić żeby dziala

> na 2 cylindrach?? Pomożecie?? Moze byc na PW żeby nie robić syfu, bede bardzo wdzięczny

poszukaj na elektrodzie trzeba podmienic jakis kondensator sie mi cos kolacze ale na pewno tam jest konkretna odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koledzy mam taki problem i pisze po sąsiędzku, posiadam obrotomierz Lumel z Dużego Fiata i on ma

> przełacznik na 4 6 8 cylindrów, a chciałbym go podłączyć do swojej 700 tylko ze jak bezie

> ustawiony na 4 cylindry to będzie przekłamywał i tu moje pytanie jak go przerobić żeby dziala

> na 2 cylindrach?? Pomożecie?? Moze byc na PW żeby nie robić syfu, bede bardzo wdzięczny

Ustaw na cztery cylindry i .....wynik dziel przez dwa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koledzy mam taki problem i pisze po sąsiędzku, posiadam obrotomierz Lumel z Dużego Fiata i on ma

> przełacznik na 4 6 8 cylindrów, a chciałbym go podłączyć do swojej 700 tylko ze jak bezie

> ustawiony na 4 cylindry to będzie przekłamywał i tu moje pytanie jak go przerobić żeby dziala

> na 2 cylindrach?? Pomożecie?? Moze byc na PW żeby nie robić syfu, bede bardzo wdzięczny

Jest tam taki duży kondensator foliowy. nie pamiętam jaką ma pojemność. kupujesz taki sam. dolutowywujes jego nożki do nóżek tego na płytce. (zwiększasz jego pojemność dwukrotnie).Ustawiasz na 4 cyl.Gotowe. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.