Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

WaWeR

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez WaWeR

  1. WaWeR odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Do lamp jak znalazł. Tylko trzeba do tego maszynę mieć max 90mm
  2. @Josyp Albo jesteś bardzo odważny, albo bardzo siebie nie lubisz. Ale trzymam kciuki byśmy o żadnej katastrofie budowalnej w Kwidzynie nie przeczytali/usłyszeli
  3. WaWeR odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    To raczej efekt płacenia za markę. Mam w scenic i przód i tył maxgear. Mogę walnąć fotę. Auto stoi dobre 2 miesiące.
  4. WaWeR odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    Mam podobnie z quaro. Ba. Koleżka jeśli o hamulce chodzi to kładzie i maxgear. Reklamacji nie ma. A cenowo dużo niżej nic wspominany rotinger czy mikoda
  5. WaWeR odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    Nie miałem, nie używałem, więc się wypowiem. Raczej nie słychać och i ach na ich temat. Poziom pewnie podobny do mikody.
  6. Ale co ma do tego ten konkretny diler? On działa w imieniu firmy która reprezentuje. A że to kiedyś był Fiat to teraz ma stellantis. Listę odpowiedzi nie ma ze swojej wiedzy tylko przedstawia ją zgodnie z linią producenta.
  7. Na wydajność może wpłynąć tylko zwiększenie pojemności cieplnej. Czyli większe heble. Natomiast to ma znaczenie jak te hamowania masz co chwilę. pojedyncze 140-0 to seryjne powinny wystarczyć. Masz możliwość dać większe heble?
  8. @steyr A jakaś potrzeba na te nacicnane jest ? Normalne są za słabe ?, pałujesz auto po torach?
  9. WaWeR odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    A jednak nie Choć na samą śliskość to wystarczy jakiś qd.
  10. WaWeR odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Jako że nie robię ani zawodowo, ani nawet często, to ultimate compound od megsa Ponoć dobrą robotę robią pasty od 3d
  11. WaWeR odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Zestaw do regeneracji powiedzmy 100-120 Nowy zacisk, ze 200. Jak robisz wszystko sam, OK. Jak masz komuś zlecić, to zgadnij co będzie wolał zrobić
  12. Ale sprawdzałeś ten czujnik czy tak na pałę, wymienisz pół silnika?
  13. CarPlay/AA. Bezprzewodowe.
  14. WaWeR odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    A teraz podłącz/włącz i zostaw na kolejne 3 tygodnie Swoją drogą, to za te ble się płaci coś ekstra ?
  15. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    Dla aut tam nie zarejestrowanych?
  16. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    A to lokalizator i SIM są obowiązkiem w tego typu lampie?
  17. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    Na szczęście na szybko szukając kosztuje ~70zł
  18. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    @Maciej__ Idąc tym tokiem to od czasu jak mam prawko czyli jakieś. 35 lat, nie miałem potrzeby użycia apteczki ani razu. Czyli równie dobrze mógłbym wozić ze sobą te którą kupiłem / zabrałem ze swojego pierwszego auta ( bo wtedy była obowiązkowa) Co tam że wszystko przeterminowane, przecież mam. Pytanie jednak było inne.
  19. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    Od początku pisze że to ma wejść od czerwca. Mamy jeszcze ciagle maj. Natomiast krąży info że termin ważności/przydatności ma być ważnym kryterium w spełnianiu lub nie obowiązku posiadania.
  20. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    A jakie to ma znaczenie w świetle przepisów?
  21. WaWeR odpowiedział WaWeR na temat - Motokącik
    No właśnie trąbią że niby od czerwca (czyli można powiedzieć że już) ba być to ponownie wyposażenie obowiązkowe. Oczywiście wystarczę taka z norma din wspominana wcześniej. Ważne, musi być cała w dacie ważności. Jeden element po terminie i uznana ma być za brak a to ma niby być mandat.
  22. WaWeR dodał temat w Motokącik
    Co rusz pokazuje się info w różnych mediach, że od czerwca obowiązkowe wyposażenie ma obejmować apteczkę. Macie już? Gdzie, za ile?
  23. Albo źle napisałeś, albo zmienił się tylko naciąg opony. Wysokość boku jednak pozostaje bez zmian I oczywiste jest to że na innej szerokości felgi oponą może inaczej pracować.
  24. Idealne do czego? Ja naprawdę nie wiem po kiego zmieniać szerokość opony. Ani to nie polepszy jakoś znacząco prowadzenia, an nie wpłynie na osiągi. Wizualnie też wątpliwe plusy, bo nie oszukujmy się, to nie jest auto które może wyglądać. Do tego ten silniczek, w moim odczuciu jedzie to gorzej niż 1,0 z toyoty. A coś niecoś wiem, mam w domu Twingo z tym silnikiem i tak samo mam aygo
  25. Przecież ponoć jest niedosyt na rynku mieszkań. To jak nie ci to inni. Tak ja Ryb napisał. Ucierpią mali. Duży zoptymalizują koszty.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.