Skocz do zawartości

Pytanie odnosnie radia


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w trakcie poszukiwania radia, budzet przeznaczony na ten cel +/- 300zł

byłem ostatnio w MM posłuchać takich radyjek z nizszej półki no i sam nie wiem co wybrać. Brałem pod uwagę na pierwszym miejscu niższe modele pionka oraz JVC, ale wpadł mi w oko taki oto model clariona KLIK <--- \

Ktoś może coś wiecej powiedziec na temat tego konkretnego modelu hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nikt nie mial tego clariona ?

Takich radyjek niestety nie słuchałem aczkolwiek podlinkuje model innej firmy niz wymienione przez Ciebie Alpine

Warto moze się zastanowić i dołożyć te pare groszy? Tak naprawdę to wątpię by różnice w dzwieku były aż tak widoczne w tanich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takich radyjek niestety nie słuchałem aczkolwiek podlinkuje model innej firmy niz wymienione przez

> Ciebie Alpine

> Warto moze się zastanowić i dołożyć te pare groszy? Tak naprawdę to wątpię by różnice w dzwieku

> były aż tak widoczne w tanich modelach.

wlasnie sklanialem sie ku alpine ale sa troche drogie ok.gif ale ten clarion wydaje mi sie dosc ciekawa propozycja zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie sklanialem sie ku alpine ale sa troche drogie ale ten clarion wydaje mi sie dosc ciekawa

> propozycja

Ja w grudniu kupowałem radyjko dla siebie i niestety Clarion odpadł u mnie ze względu na wygląd sick.gif Jedyne radio jakie mi się podobało (nowe) to Alpine. Pioneer i JVC też nie wyglądały za ciekawie, podobnie sprawa ma sie z Kenwoodem :/ Dzwieku nie oczekiwałem świetnego bo za te pieniądze mozna mieć tylko poprawny 270751858-jezyk.gif z tym ze ja kupowałem troszkę droższy model. Także będąc na Twoim miejscu chyba bym kupił to subiektywnie najładniejsze (oczywiscie jak nie musisz na przykład mieć wyjsc na wzmacniacze bo to juz zaweza krag poszukiwan - Alpine ktory podałem ma jedno wyjscie a Clarion ktory Ty podałes ma juz chyba 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w grudniu kupowałem radyjko dla siebie i niestety Clarion odpadł u mnie ze względu na wygląd

> Jedyne radio jakie mi się podobało (nowe) to Alpine. Pioneer i JVC też nie wyglądały za

> ciekawie, podobnie sprawa ma sie z Kenwoodem :/ Dzwieku nie oczekiwałem świetnego bo za te

> pieniądze mozna mieć tylko poprawny z tym ze ja kupowałem troszkę droższy model. Także będąc

> na Twoim miejscu chyba bym kupił to subiektywnie najładniejsze (oczywiscie jak nie musisz na

> przykład mieć wyjsc na wzmacniacze bo to juz zaweza krag poszukiwan - Alpine ktory podałem ma

> jedno wyjscie a Clarion ktory Ty podałes ma juz chyba 2)

to bedzie grac u mojej w samochodzie takze nie musi byc jakas rewelacja ok.gif posluchala w MM i dzwiek najbardziej pasowal jej wlasnie z clariona zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jestem w trakcie poszukiwania radia, budzet przeznaczony na ten cel +/- 300zł

> byłem ostatnio w MM posłuchać takich radyjek z nizszej półki no i sam nie wiem co wybrać. Brałem

> pod uwagę na pierwszym miejscu niższe modele pionka oraz JVC, ale wpadł mi w oko taki oto

> model clariona KLIK

fajne proste radio ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwestią jest podłączenie radyjka razem ze stacyjką czyli jak we większości aut, proste przepięcie

> kabelków w kostce dla podtrzymania pamięci.

ja wiem tylko jak ten model nie pobiera nadmiernie pradu na postoju wolalbym podpiac je na stale smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja wiem tylko jak ten model nie pobiera nadmiernie pradu na postoju wolalbym podpiac je na stale

Jak nie podepniesz i sprawdzisz miernikiem to nie będziesz wiedział. U mnie przy alpine na kluczyk jest pobór 0,03A a na stałe 0,13A, gdzie te 0,03 to norma w dzisiejszych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.