Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wisior

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. wisior zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. pierwsza od fotela i niżej jest ta siatka wysuwna do góry dopiero po tym wkładamy roletę - aby sama ta cześć co jeździ weszła w szyny trzeba ją wcisnąć i wtedy wchodzi - bardzo proste ale mało intuicyjne. Jak coś pytaj mam takie auto
  3. > Witam > Szukam jakiegoś niewielkiego wzmacniacza czterokanałowego (ok. 30 - 40 rms na kanał) > z regulowanym opóźnieniem czasowym na poszczególnych kanałach. > Trochę nie w temacie CA jestem jest coś takiego? jakiś wybór w modelach? http://www.audiotec-fischer.de/lng/en/match/products/amplifier/pp-41dsp.html ten bardzo fajnie działa - polecam
  4. > Zdaje się, że żadna z powyższych marek, łącznie z GMS nie są "bez grzechu". I nie mogę znaleźć info > o procesorach. GMS ma MTK. A wiem z praktyki, że smartfony na MTK mają problemy z GPSem. myślę, że teoria a praktyka to 2 różne sprawy - chyba wszystkie GMSy przetestowałem i z czym jak z czym ale z Fixem nie maja najmniejszego problemu - szybko i stabilnie
  5. > Czy model NY830 posiada wybieranie głosowe?? W salonie zbywaja Nas niestety. Chyba otrze się > wszystko o Hyundai Polska :/ nie ... HP nic nie pomoże bo to akcesria z poza oferty hyundaia - tylko salon robideal z 2n everpolem ew innym dealerem
  6. > bez żadnego interfejsu za 500 pln ? Tyle kosztuje do jvc przy założeniu, że sterowanie jest ANALOGOWE nie CAN to nic więcej nie potrzeba ... tłumacz sygnałów jest na pokładzie (ma pewne ograniczenia ale to nie o tym)
  7. > Nie orientujesz się jak jest z podłączeniem sterowania z kierownicy w hondzie odyssey ? Trzeba > dokupić jakiś interface ? Honda to japoniec a oni jeszcze są za murzynami wiec sterowanie jest analogowe - będzie działać trzeba ustalić piny, podłączyć i zaprogramować
  8. > Czy występuje coś takiego w rozsądnych pieniądzach ? Chciałbym jakieś proste w miarę radio 2 Din do > zamontowania w Pugu 307, idealnie by było jakby miało nawigację i możliwość podłączenia kamery > cofania. najtansze logiczne to gms 6203
  9. > Czy możesz mi coś więcej o tym radiu opowiedzieć? Zwłaszcza o jego wadach? > A jak wygląda podawanie komunikatów w Automapie z działającym w tle radiem? Radio jest przyciszane, > czy całkowicie wyłączane? Nie przycina komunikatów? jest to klon Blapunkta NY800 i niczym od niego nie odbiega działa dokładnie tak samo jak on ... co do wad - hmm brak zegarka w menu radia poza tym radyjko jest na prawdę super ! AM przycisza radyjko i podaje pełen komunikat - tak jak każda normalna navi
  10. > Tata poszukuje nawigacji do Aurisa w miejsce fabrycznego radioodtwarzacza. Miał swojego czasu > chinola - coś jak ten z Allegro ale to porażka była. > Możecie polecić coś, co będzie pasować do Aurisa po liftingu? Najlepiej, jakby to było dopasowane > do deski, bez ramki, ale wolę coś solidnego plus ramka (GMS na przykład?) niż chińczyka, który > pasować będzie, a jakościowo będzie tandetą. Tata ma licencję na automapę, więc dobrze byłoby, > gdyby uciągnęło AM, sterowanie z kierownicy, fajnie, jakby miał tuner DVB-T, konieczna jest > możliwość podpięcia kamery cofania, generalnie tata jest gadżeciarzem, więc wszystkie > wodotryski mile widziane > Wypatrzył gdzieś GMS 6701 - dobre to? > Aha - budżet tak do 2000zł, ale w razie czego może wyskrobie więcej - ale im mniej, tym lepiej > A w ogóle ideałem byłaby oryginalna nawigacja Toyoty B9030, ale nigdzie nie mogę znaleźć - a szukam > od miesiąca 6701 to bardzo fajne radyjko - sam takie posiadam jeszcze wersji beta
  11. > No właśnie, czy jest jakaś metoda z gatunku "smart" która pozwala na sterowanie załączaniem > dokładanego czujnika parkowania z przodu? > W rozwiązaniach fabrycznych jest automatyka dezaktywująca czujnik z przodu przy pewnych > prędkościach i aktywująca go po zapięciu wstecznego biegu (lub po naciśnięciu guziczka). > Czy przy rozwiązaniach "dokładanych" pozostaje tylko przycisk on/off? http://www.parktronic.com/downloads/instrukcja-4s-przod.pdf i wszystko jasne
  12. > Witajcie, zastanawiam sie nad zmiana fabrycznego radia na wersje z nawigacja w swojej rolce E15. > Jesli chodzi o wybor to nie ma tego za duzo, min jest cos takiego: > RADIO > GMS 7755 EXCELLENCE > łaściwości : > - Odczyt plików DVD,CD,DIVX,XVID,MP3,WMA,MPEG,JPG. > - Odczyt z nośników USB,SDHC do 16GB. > - Nawigacja 3D Automapa,IGO8,Navroad,Naviexpert > - Przetwornik C/A 24bit > - Korektor parametryczny 3-drożny > - Możliwość sparowania do 5 tel ,bluetooth A2DP > - Tuner cyfrowy Philips Europa-Azja-Ameryka-OIRT Rosja. > - Wysokiej jakości końcówka mocy MOS-FET 50W x 4. > - Weście AV dla np. kamery cofania > Nie mam zadnego doswiadczenia z tego typu sprzetem, zalezy mi na jakosci dzwieku i dobrym > spasowaniu w aucie. > Czy mozecie mi napisac cos o jakosci tego typu sprzetu i czy warto wydac 2k na takie radio? gms to bardzo dobra marka jesli chodzi o dedykowane chinczyki - polecam.
  13. > Witam mam tv w stilo na tunerze mini HD-80 i antenie DVB-T CABLETECH ANT0525 > http://allegro.pl/antena-samochodowa-do-dvb-t-cabletech-ant0525-i3066556417.html > polecił mi ją znajomy cle chyba nie znał się na tv mobilnej :/ szukam teraz info. na temat > sprawdzonej antena, z tego co poczytałem to dużo ludzi poleca pasywną antenę ufo > http://allegro.pl/mocna-antena-dvb-t-full-hd-ufo-tir-camping-magnes-i3022797775.html > co o tym sądzicie ? sprawdzi się ? z mojego doswiadczenia najlepiej sprawdzaja sie te motylki
  14. > Nie wiem czy tutaj znajde odpowiedz na pytanie ale warto spróbować. > Pacjent to Hyundai ix35 z taką kierownicą > W salonie zostało zamontowane akcesoryjne radio Blaupunkt New York 800. > W radioodtwarzaczu były ustawione wszystkie przyciski z lewej strony kierownicy jednakże nie działa > ten jeden z prawej od wybierania głosowego. > Czy da się gojakoś podłączyć czy w serwisie tego nie zrobili czy tez po prostu nie ma takiej > możliwości? > W radioodtwarzaczu można ustawić do 8 przycisków i je dowolnie konfigurować. I to są własnie te po > lepwej stronei kerownicy, po prawej sa odpowiedzialne za tempomat i za wybiranie głosowe. W > ori radiu to podobno działa. sterowanie masz tam analogowe iz tego co kojarze to da sie ten guzik przypisac musisz wejsc w SWC i sobie zobaczyc
  15. > Na aliexpress mają tego zatrzęsienie i każde współpracuje z fabrycznym sterowaniem : > Tu masz link : KLIK pokaz takie ktore potrafi sterowac can w fiacie hehe
  16. > chce zamienić fabryczne radio na jakieś inne 2 din, które będzie współpracować z przyciskami w > kierownicy żadne tak o nie będzie potrzebny jest tłumacz CANa na analog dopasowany do konkretnego radia, koszt tak jak pisałem we wcześniejszym poście

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.