Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

czajnik12

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. czajnik12 odpowiedział jozek na temat - Francowate
    A nie prościej zostawić auto na biegu
  2. Przy tych assistancach warto pamiętać, że najczęściej holowanie pojazdu na większą odległość dotyczy niestety tylko zdarzeń takich jak wypadki, a nie awarii. Przy awarii jest to z reguły holowanie do najbliższego warsztatu. Może to być szczególnie bolesne przy większej awarii w jakiś drogim kraju.
  3. No za 100 zł to bym się nawet nie zastanawiał. Co do sprzedaży, to cena czyni cuda . Wiadomo że z gazem pewnie poszedłby za więcej, ale czy zwrócił by mi się koszt remontu lpg w moim lanosie - minimum 500 zł za same części, gdybym sam je kupował na allegro, a gdzie jeszcze robocizna
  4. W moich rejonach kosztuje to od 300 wzwyż na zdemontowanej butli. Jak doliczę koszty jeszcze dojazdu do takiej stacji to juz w ogóle bez sensu nie mając pewności na ile lat przedłuża. Koszt sprzedaży starego lanosa z lpg czy bez pewnie niewiele sie różni. A i tak pewnie zostanie u mnie do swojego konca. Nie będę plakal jak córy go troche poobijają gdy zrobią prawo jazdy
  5. Demontować muszę, bo wnet bym musiał zmieniać butlę z wielozaworem oraz regenerować lub wymieniać reduktor. A ponieważ jeżdżę tym autem max. 2000 km na rok, więc inwestowanie w lpg nie ma sensu. Chcę to zrobić sam bo w moich okolicach za demontaż liczą sobie od 300 zł wzwyż - wolę to wydać na co innego.
  6. > odpiąć zasilanie od centralki lpg i zostawić... Samo odpięcie zasilania nie spowoduje że przestanie odpalać na benzynie? Czy jak tylko odepnę centralę i zostawię elektrykę lpg to na skp nie przyczepią się?
  7. Postanowiłem zdemontować gaz w swoim lanosie. Mam jakieś stare BRC FOX G. O ile z mechaniką sobie poradzę, to podpowiedzcie za nim się za to wezmę, jak odłączyć komputer - czy wystarczy znaleźć gdzie w instalację wpięty jest komputer od gazu (czy to tylko dwa kabelki?), wypiąć go i połączyć kable na krótko (bo rozumiem, że komputer gazu wpina się gdzieś pod wtryski, żeby je odciąć przy jeździe na gazie?) Czy są jakieś inne podpięcia do oryginalnej instalacji (może gdzieś do sondy lambda)?
  8. W homologacji butli czy wielozaworu?
  9. Mam teraz butlę w koło Stako 45l o wymiarach 630 * 204. Przy wymianie chciałbym odrobinę mniejszą - Stako 42l o wymiarach 600 * 200. Czy wejdzie mi wielozawor z aktualnej butli, czy tez trzeba go wymienić albo przerobić?
  10. Pewnie przy wymianie cos uwalone zostało przy elektryce. W ogóle cos daje znaki zycia? Może padl aku albo główny bezpiecznik na akumulatorze. A licznik to sie wysyła do Kaczorów.
  11. Wszyscy w starych renault boją się dci . Jak kupisz jakiegoś benzyniaka, ale na starcie niezajechanego to będziesz zadowolony. Wiadomo, że jakieś pierdolki zawsze sie mogą przytrafić, ale nie będziesz myślał o psujących sie turbinach, panewkach, wtryskach czy pompach paliwa
  12. Nie ma auta, które da Ci 100% pewności że nie pojedziesz na lawecie. Ale scenica II benzyny bym się absolutnie nie bał. Sam mam 1.5 dci 2005r od dwóch lat i narazie mnie nie zawiódł, ale liczę się z tym że mogę kiedyś wrócić lawetą.
  13. Tak czy siak, ja nie miałem problemu z przyczepnością i tylko tyle mogę stwierdzić tym bardziej ze opony mają tylko rok. A i moje to są xl. I nie ukrywam ze przy zakupie w moim rozmiarze cena odgrywała dużą rolę.
  14. Nie zauważyłem problemu ze zrywaniem przyczepności, ale weź pod uwagę, że 105 konny diesel scenic nie służy raczej do startów spod świateł. Przy prędkościach przelotowych na mokrym nie mialem problemów, ale jeżdżę raczej rozsądnie.
  15. Na tych nexen-ach jeżdżę od zeszłej jesieni w grand scenicu, ale zeszła zima była słaba, więc trudno coś powiedzieć. W lecie bylem w Chorwacji i sprawowały się bardzo dobrze.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.