-
Regeneracja półosi / przegubu
Robiłem w Motomax Toruń. Nie polecam. Zrobione z gównolitu. Chyba że do malucha, to może wytrzymają
-
Podgrzewane manetki
Oxfordy od 6 lat
-
Dwa wydechy w silnikach R4
W VC, w 2.2, są dwa końcowe seryjnie :D
-
Vectra C - nowe kable do głośników
Te piny są dostępne bez problemu, więc nic bym nie wiercił tylko dodał nowe, odpowiedniej wielkości do przewodu. W astrze kiedyś wierciłem we wtyczce i puszczałem bezpośrednio, ale jak chciałem później coś dodać to był problem
-
Koledzy poratujcie - szukam kapturów przeciwpyłowych na lagi.
Na stronie, ktora juz ci kiedys przesylalem http://www.moto-maniak.eu/wycena/index.php ok 48zł sztuka
-
?Cichy pożeracz autostrad?
http://www.amazon.co.uk/Centre-Console-Holder-Front-OMEGA/dp/B00XSS0UZQ
-
?Cichy pożeracz autostrad?
w bfl byl pod podlokietnikiem debilny i nie dajacy sie uzywac, ale byl
- stacje multimedialne 2 DIN - pochwalta się
-
kto już wytargał sprzęta
-
Felgi aluminiowe do Opla Mokka
Tylko Mokka ma w oryginale alu 18' Może lepiej struktury + kolpak? Będzie wyglądać jak alu 16' a tańsze i mocniejsze :D
-
szukam Insignii
OPC przy normalnej jezdzie pali mniej
- Mamy kogoś w serwisie Suzuki lub ogólnomotocyklowym??
-
Jaką polecacie linę holowniczą?
W tym konkretnym holu widzę jeden minus, że ma dosyć duży zakres 'luzu' na haku i przy hamowaniu może nim uderzać w zderzak jeśli jest źle wyprofilowany. Chyba że można to jakoś skompensować, ale ze zdjęcia wynika, że jest już na maksa wysunięty. Warto jeszcze same haki czymś zabezpieczyć, u siebie mam nasunięty gruby gumowy wąż - dużo lepszy komfort holowania szczególnie po mieście, mniej hałasów i trzasków jakby urywało ćwiartkę
-
Jaką polecacie linę holowniczą?
Do holowania tylko sztywny hol. Polecam
-
Omega B 2.0 16v - jaki wydech
Jak miałem Omegę i przerdzewiały mi tłumiki środkowe (V6) to wymieniłem właśnie na Polmostrów. Przez rok było ok, ale później zaczęły wydawać taki metaliczny dźwięk, jak w 125p lub polonezie Na szczęście udało mi się kupić tanio nowe oryginały i szybko się tych puszek pozbyłem :D Podsumowując raczej nie polecam