-
Tempomat do Xsary
> Obstawiam zerwany pasek osprzętu albo rozwalone koło pasowe to HDI... Koło pasowe już przerabiałem wcześniej
-
Tempomat do Xsary
> alternator ? Dokładnie
-
Tempomat do Xsary
-
Tempomat do Xsary
> Wejdź na PKP do działu Sprzedam - Inne > Ooooo tu: > http://peugeotklub.pl/showthread.php?449...terowanie-radia Zarejestrowałem się, ale dostęp chyba jest dla wybranych
-
Tempomat do Xsary
> przyślą do domu Jutro pojadę na jeden szrot, może kupię. Dzięki za link , jak nie kupię "stacjonarnie" to kupie ten z allegro
-
Tempomat do Xsary
> tak, > kup samą manetkę za 100 zł, > po co płacić za przełącznik który i tak nie wiadomo w jakim jest stanie. > poszukaj kogoś z lexia u siebie i gotowe ok, dzięki. W takim razie jutro jadę na poszukiwania manetki do tempomatu
-
Tempomat do Xsary
> ja dokładałem u siebie, > sprawdź czy masz czujniki na pedale sprzęgła i hamulca, > manetkę kupisz osobno i dołożysz do przełącznika (5min roboty) > następnie tempomat aktywujesz i heja Znalazłem jakieś kable wpięte przy pedałach hamulca i sprzęgła, to ten czujnik?
-
Tempomat do Xsary
> ja dokładałem u siebie, > sprawdź czy masz czujniki na pedale sprzęgła i hamulca, > manetkę kupisz osobno i dołożysz do przełącznika (5min roboty) > następnie tempomat aktywujesz i heja Myślałem o kupnie takiego przełącznika na allegro klik Dzisiaj sprawdzę czy mam te czujniki.
-
Tempomat do Xsary
Witam, Chciałbym dołożyć tempomat do swojej Xsary. Auto jest z 2003r z silnikiem 2.0HDI 90KM. Czy wystarczy wymiana samego przełącznika zespolonego na taki z manetką tempomatu? Muszę powoli myśleć o wymianie tego przełącznika i pomyślałem sobie żeby może od razu kupić na taki z manetką od tempomatu. Pozdrawiam
-
[xsara] Stukanie zawieszenia z tyłu.
Witam, W mojej Xsarze coś stuka z tyłu, słychać to przy ruszaniu, wtedy mam wrażenie jak by mnie coś delikatnie przytrzymało, a po chwili puściło, ale podczas jazdy stukanie nie ustępuje. Spotkał się ktoś z czymś takim? Wiem, że może to belka, ale nie widzę żeby tylne koła pochylały się itp. We wtorek pojadę do mechanika, ale może ktoś już miał podobne objawy i powie, że to nie belka
-
Zmiana zarowek w xsarze po 2001r....
> Pamietam ze ktos strasznie bluznil, otoz wlasnie dokonalem tego w 15minut na obie strony w xsarze jest ok, troche ciężej jest od strony kierowcy bo wtyczka nieco przeszkadza, ale ogólnie jest ok W porównaniu do polo to duuuużo szybciej tam musiałem akumulator wyciagać
-
Podoba się?
> To jakiś nowoczesny trend czy cuś? Jeep nie, ale ten Citroen mi się podoba Co to za model?
-
Piszczy sprzęgło? Xsara 2.0 HDI
Witam, Mam taki dziwny problem. Ostatnio wysiadając z auta, kiedy otwierałem bramę usłyszałem, że spod maski coś mi piszczy, ćwierka pomyślałem, że może pasek jakoś lekko piszczy, ale kiedy wcisnąłem pedał sprzęgła piszczenie ustało. Następnie zauważyłem, że jak tylko dotknę pedał sprzęgła, pedał ugnie się o 2cm owe piszczenie ustaje... Spotkał się ktoś z takim czymś? Łożysko na sprzęgle się kończy? Pozdrawiam
-
Ktoś ma na pokładzie 2.0 HDI 90KM
> Nie wiem jaki masz przebieg ale w przypadku boscha rozszczelnila mi sie pompa przy jakichs 250 kkm > po regeneracji smiga do tej pory. > pozdr. > M. Aktualnie wskoczyło 290kkm A jakie objawy były?
-
Ktoś ma na pokładzie 2.0 HDI 90KM
> Nie masz dodatkowej pompy w baku i inne wtryski Aha. Czytałem właśnie, że wiekszość poleca na osprzęcie bosch. To, że moje wtryski ciężko się regeneruje o ile w ogóle się da to czytałem, ale zastanawiam sie jak z trwałością jednego systemu i drugiego Męczy mnie jeszcze po jaki czort robili z dwoma różnymi systemami wtryskowymi