Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BRYNDZKI

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > Obstawiam zerwany pasek osprzętu albo rozwalone koło pasowe to HDI... Koło pasowe już przerabiałem wcześniej
  2. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > alternator ? Dokładnie
  3. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > przyślą do domu No i zamówię przez allegro Nie wyszło mi dzisiaj jeżdżenie
  4. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > Wejdź na PKP do działu Sprzedam - Inne > Ooooo tu: > http://peugeotklub.pl/showthread.php?449...terowanie-radia Zarejestrowałem się, ale dostęp chyba jest dla wybranych
  5. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > przyślą do domu Jutro pojadę na jeden szrot, może kupię. Dzięki za link , jak nie kupię "stacjonarnie" to kupie ten z allegro
  6. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > tak, > kup samą manetkę za 100 zł, > po co płacić za przełącznik który i tak nie wiadomo w jakim jest stanie. > poszukaj kogoś z lexia u siebie i gotowe ok, dzięki. W takim razie jutro jadę na poszukiwania manetki do tempomatu
  7. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > ja dokładałem u siebie, > sprawdź czy masz czujniki na pedale sprzęgła i hamulca, > manetkę kupisz osobno i dołożysz do przełącznika (5min roboty) > następnie tempomat aktywujesz i heja Znalazłem jakieś kable wpięte przy pedałach hamulca i sprzęgła, to ten czujnik?
  8. BRYNDZKI odpowiedział BRYNDZKI na temat - Francowate
    > ja dokładałem u siebie, > sprawdź czy masz czujniki na pedale sprzęgła i hamulca, > manetkę kupisz osobno i dołożysz do przełącznika (5min roboty) > następnie tempomat aktywujesz i heja Myślałem o kupnie takiego przełącznika na allegro klik Dzisiaj sprawdzę czy mam te czujniki.
  9. Witam, Chciałbym dołożyć tempomat do swojej Xsary. Auto jest z 2003r z silnikiem 2.0HDI 90KM. Czy wystarczy wymiana samego przełącznika zespolonego na taki z manetką tempomatu? Muszę powoli myśleć o wymianie tego przełącznika i pomyślałem sobie żeby może od razu kupić na taki z manetką od tempomatu. Pozdrawiam
  10. Witam, W mojej Xsarze coś stuka z tyłu, słychać to przy ruszaniu, wtedy mam wrażenie jak by mnie coś delikatnie przytrzymało, a po chwili puściło, ale podczas jazdy stukanie nie ustępuje. Spotkał się ktoś z czymś takim? Wiem, że może to belka, ale nie widzę żeby tylne koła pochylały się itp. We wtorek pojadę do mechanika, ale może ktoś już miał podobne objawy i powie, że to nie belka
  11. > Pamietam ze ktos strasznie bluznil, otoz wlasnie dokonalem tego w 15minut na obie strony w xsarze jest ok, troche ciężej jest od strony kierowcy bo wtyczka nieco przeszkadza, ale ogólnie jest ok W porównaniu do polo to duuuużo szybciej tam musiałem akumulator wyciagać
  12. BRYNDZKI odpowiedział k_maro na temat - Francowate
    > To jakiś nowoczesny trend czy cuś? Jeep nie, ale ten Citroen mi się podoba Co to za model?
  13. Witam, Mam taki dziwny problem. Ostatnio wysiadając z auta, kiedy otwierałem bramę usłyszałem, że spod maski coś mi piszczy, ćwierka pomyślałem, że może pasek jakoś lekko piszczy, ale kiedy wcisnąłem pedał sprzęgła piszczenie ustało. Następnie zauważyłem, że jak tylko dotknę pedał sprzęgła, pedał ugnie się o 2cm owe piszczenie ustaje... Spotkał się ktoś z takim czymś? Łożysko na sprzęgle się kończy? Pozdrawiam
  14. > Nie wiem jaki masz przebieg ale w przypadku boscha rozszczelnila mi sie pompa przy jakichs 250 kkm > po regeneracji smiga do tej pory. > pozdr. > M. Aktualnie wskoczyło 290kkm A jakie objawy były?
  15. > Nie masz dodatkowej pompy w baku i inne wtryski Aha. Czytałem właśnie, że wiekszość poleca na osprzęcie bosch. To, że moje wtryski ciężko się regeneruje o ile w ogóle się da to czytałem, ale zastanawiam sie jak z trwałością jednego systemu i drugiego Męczy mnie jeszcze po jaki czort robili z dwoma różnymi systemami wtryskowymi

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.