-
Pytanie może głupie, ale je zadam. Czy można zagazować diesla?
Chyba tez sporo autobusów miejskich jeździ przerobionych na gazowce. Np w Rzeszowie takie widziałem.
- Ford Edge
-
Laguna 3 2.0 dci
Ja jeżdzę co prawda stara L2, ale moja mama ma L3 dci 130km bo taka udało się znaleźć w najlepszym stanie. Rocznik 2009 nalot już ponad 200kkm ale poszanowana i kupiona jak poprzedni właściciel wymienil sprzęgło i dwumase. Mamy ja dwa lata i naprawdę przez ten czasy ZERO usterek. Poza olejami i klockami nic nie było naprawiane i wymieniane a ja mam czujne oko i lubię wszystko tip top. Co do samej jazdy to w porównaniu do poprzedniczki jest twardziej i mniej komfortowo, wnętrze mniej przytulne ale dobrze spasowane i wytrzymałe bo nie widać zużycia. Z miejsce w środku i bagażnikiem średnio tak ,ale wygodnie. Bardzo wydajna klima i ogrzewanie. Silnik przyjemny w jeździe i nam pali średnio ok 5-5,5l ale jeździ głownie w trasy, po mieście mało. Biegi w manualu dobrze dobrane ale długie drogi przełączania. Seryjna Naiv taka sobie jeżeli chodzi o logikę wyliczania tras, za to Bluetooth bezproblemowy. Ogólnie fajne niedoceniane auto, ja je lubię za bezproblemowosc. Aha no i nigdzie grama rdzy.
- Nowy Renault Koleos - juz w salonach, taniej - wiecej rzeczy ... w koncu jakis ladny SUV
-
Jeździ i jest piękna.
Shmee150 wrzucał na YT filmik z goodwood gdzie arrinera jedzie w paradzie super aut, i jako jedyna zgasła na prezentacji
-
Auto do lawety? 15-20tyś zł?
Ja ostatnio robiłem dwie dłuższe trasy zestawem laweta plus sharan 2.8v6 204km LPG 6biegow. Bardzo przyjemny w prowadzeniu jest ten vw a silnik dobrze sobie radzi. Troche poganiany (ale bez przesady) spalał ok 14litrow gazu
-
pedalarze i prZepisy ...
Tu trochę poczytaj http://wrower.pl/prawo/index.html
-
Oszustwo olejowe w ASO ?
No i jak się jeździ tym RS7?
-
Fiat TIPO 2015
czy widzieliście gdzieś polskojęzyczny test wersji 1,6 benzyna automat?
-
?Cichy pożeracz autostrad?
@@PanMaciej Jaki model Opla z segmentu E masz na myśli?
-
Fiat TIPO 2015
a czemu każdy ma rejestracje z innego województwa? przeważnie flotówki to są zarejestrowane w jednym miejscu niezależnie gdzie potem służą
-
Jaki jest stan dróg w Polsce?
może to odosobniony przypadek ale ja często w pobliżu tej drogi https://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_wojew%C3%B3dzka_nr_539 jeżdżę rowerem do lasu i nad jezioro. ile to już razy widziałem nawracającego zbłąkanego tira w lesie na szutrówce. oczywiście droga zaczyna sie asfaltem, który potem sie kończy ale drogowskazy są jak na wojewódzkiej
- 22 odpowiedzi
-
- polskiedrogi
- autostrady
- drogikrajowe
- dziury
-
Oznaczone tagami:
-
Octavia 1.2 85KM
Kiedyś w Motorze testowali ta wersje i na hamowni wychodziły wykresy na 99-100KM. Pisali ze całkiem spoko ten silnik, no i jak ma robić trasy po 40km to w zupełności wystarczy.
-
Trzecia tablica rejestracyjna wreszcie legalna
to jest taki sam typ naklejki tylko ma inny numer serii
-
Trzecia tablica rejestracyjna wreszcie legalna
w takim sensie ze na dotychczasowych tablica pozostaje aktualna naklejka legalizacyjna, a dodatkowa tablica ma swoją o innym numerze serii, a nie wszystkie trzy ta samą