Skocz do zawartości

CC899 rzucił palenie... help..


Mirron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kurcze dawno tu nie byłem... grinser006.gif ale do rzeczy po raz pierwszy w karierze mojego wysłużonego pełnoletniego CC899 93r z gaźnikiem Webera auto mnie zawiodło i rzuciło palenie crazy.gif ot tak po przestanej nocy na zewnątrz...

Efekt jest taki, że rozrusznik kręci ale nic poza tym się nie dzieje poza słabnącym akumulatorem. Nie miałem wczoraj wieczorem żadnego pomiagiera żeby coś posprawdzać ale dzisiaj planuje się zabrać za temat i tu mam pytanko od czego zacząć i jak krok po kroku diagnozować problem?

Pewnie nie będzie iskry na przewodach (zamierzam zdjąć kapturek ze świecy i dotykając do masy lub palcem zlosnik.gif sprawdzić czy iskrzy) i jak dalej sprawdzić czy cewka dostaje odpowiednie sygnały do działania?

Chyba że macie pomysł na inne usterki i diagnozowanie...?

Dodam że auto palone tylko z LPG. Gaz dostaje bo słychać jak elektrozawór puszcza dawkę gazu do rozruchu poza tym po kilku próbach kręcenia śmierdzi gazem..

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak nie chciał palić, a mam CC899 `94 tyż Weber, to sprawdziłem wpierw czy jest iskra (kupiłem nowe świece ) i czy paliwo dochodzi (nowy filtr, nowa pompa) i jak się okazało na końcu problemem był zużyty popychacz, który skrócił się w wyniku zużycia. Teraz pali (od lipca) bez problemu od pierwszego przekręcenia kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.