Skocz do zawartości

Czy po numerze EPER dowiem się ile pasek rozrządu ma zębów?


darrkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety pasek siem zerwał w strzępy i trzeba nowy. Chciałbym już kupić i zamontować nowy ale nie wyciągnąłem starego. Czy po numerze katalogowym idzie dowiedzieć się ile pasek ma zębów ? Było bodajże 104 i 125? Według epera potrzebuje pasek o numerze 46474432 , czy ktoś może pomóc ? Daje jeszcze foto. Co znaczy to 12= 4+9? hmm.gif . Dziękuję z góry.

eperrrr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam niestety pasek siem zerwał w strzępy i trzeba nowy. Chciałbym już kupić i zamontować nowy ale

> nie wyciągnąłem starego. Czy po numerze katalogowym idzie dowiedzieć się ile pasek ma zębów ?

> Było bodajże 104 i 125? Według epera potrzebuje pasek o numerze 46474432 , czy ktoś może pomóc

> ? Daje jeszcze foto. Co znaczy to 12= 4+9? . Dziękuję z góry.

104 zębyskromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to na bank panie ? Bo jak tak to można w dobrych pieniądzach taki mieć

Wpisz sobie numer z EPER do googla albo allegro, i któraś odpowiedź da ilość zębów.,

przykładowa odpowiedz wuja zlosnik.gif

Sprawdzałem tak parę razy i nigdy reklamacji nie było. W Twoim przypadku podało pasek Gates, za około 17pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wpisz sobie numer z EPER do googla albo allegro, i któraś odpowiedź da ilość zębów.,

> przykładowa odpowiedz wuja

> Sprawdzałem tak parę razy i nigdy reklamacji nie było. W Twoim przypadku podało pasek Gates, za

> około 17pln...

A patrz pan nie pomyślałem żeby wuja spytać. To już chyba wszystko jasne wink.gif Dzięki Ci bardzo 20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.