Skocz do zawartości

Honda Shadow i kasatory luzu


Request

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w miarę zadbaną hondę Shadow VT 700. Właściciel twierdzi, że do wymiany są kasatory luzu. crazy.gif

Doradźcie czy warto brać, czy szukać dalej zwłaszcza, że mam mizerne pojęcie o naprawach motocykli więc naprawę będę musiał zlecić hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem w miarę zadbaną hondę Shadow VT 700. Właściciel twierdzi, że do wymiany są kasatory luzu.

> Doradźcie czy warto brać, czy szukać dalej zwłaszcza, że mam mizerne pojęcie o naprawach motocykli

> więc naprawę będę musiał zlecić

pisząc kasatory luzu brzmi to jakby ten model miał hydraulicznie kompemsowane luzy zaworowe hmm.gif

a może właściciel tak to tylko nazwał a chodzi o pomierzenie luzów i dobór odpowiednich płytek ? proponuję wpaść u nas w Kwidzynie do Rumika, podać konkretny model, typ, rocznik motocykla to sprawdzą co tam jest i ewentualnie podliczą ewentualne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pisząc kasatory luzu brzmi to jakby ten model miał hydraulicznie kompemsowane luzy zaworowe

Hondy Shadow VT 700 właśnie takie mają:)

Ale zastanawia mnie powód potrzeby wymiany tych kasatorów. Hmm zły zastosowany olej, duży przebieg silnika.

Co dokładniej dzieje się z tym silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pisząc kasatory luzu brzmi to jakby ten model miał hydraulicznie kompemsowane luzy zaworowe

> a może właściciel tak to tylko nazwał a chodzi o pomierzenie luzów i dobór odpowiednich płytek ?

są hydrauliczne

> proponuję wpaść u nas w Kwidzynie do Rumika, podać konkretny model, typ, rocznik motocykla to

> sprawdzą co tam jest i ewentualnie podliczą ewentualne koszty.

no właśnie koszty to jest to co mnie najbardziej interesuje zaraz po sprawności motocykla.

Dodatkowo szukam kogoś kto by ze mną pojechał i ewentualnie ocenił motorek na miejscu, abym się nie władował w jakieś bagno sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hondy Shadow VT 700 właśnie takie mają:)

> Ale zastanawia mnie powód potrzeby wymiany tych kasatorów. Hmm zły zastosowany olej, duży przebieg

> silnika.

> Co dokładniej dzieje się z tym silnikiem?

Podobno słychać delikatne stukanie, w pierwszej wersji został wymieniony rozrząd ale stukanie pozostało.

Właściciel twierdzi, że można z tym jeździć ale skoro chciałbym odkupić ten motorek to wolałbym by wszystko było w porządku, a więc na pewno bym to naprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.