Skocz do zawartości

Guz na oponie


Rav82

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, przymierzyłem dziś koła na sezon letni i zauważyłem małego guza na oponie, koło mam założone

> z przodu. Opona z 2005r 175/50/13R Dunlop. Powiedzcie mi czy z takim guzem można jeździć?

Zalezy jaki mocny jest ten guz ja kiedys jeżdziłem ale z tyłu bo z przodu bedziesz miał bicie na kierownicy Poza tym licz sie z tym ze w tym miejscu moze ci szybciej zdzierac ci opone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalezy jaki mocny jest ten guz ja kiedys jeżdziłem ale z tyłu bo z przodu bedziesz miał bicie na

> kierownicy Poza tym licz sie z tym ze w tym miejscu moze ci szybciej zdzierac ci opone

Chyba kupię 2 szt nowe i dam na przód, a te dam na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, przymierzyłem dziś koła na sezon letni i zauważyłem małego guza na oponie, koło mam założone

> z przodu. Opona z 2005r 175/50/13R Dunlop. Powiedzcie mi czy z takim guzem można jeździć?

Opona jest do wywalenia czerwona.gif

Zerwały się druty i trzyma się na samej gumie, więc w czasie jazdy może się rozerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opona jest do wywalenia

> Zerwały się druty i trzyma się na samej gumie, więc w czasie jazdy może się rozerwać.

to tylko kwestia czasu jak pęknie kiedyś pompowałem kolesiowi taka opone i pekła w trakcie wskakiwania na felge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.