Skocz do zawartości

Świszczy na trójce


olozdegie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie obserwacji i notowania tego co dzieje się z moim nowym misiem (panda-zając skuli koloru 1.1 silnik) i mam zapytanie. Po wrzuceniu trójki dochodzi świszczenie. Im większe obroty, tym większa częstotliwość. Po zdjęciu nogi z gazu ustają, jak również po wrzuceniu wyższego biegu. Na tych samych obrotach na 2 i 4 biegu tego efektu nie ma. Poza tym autko spisuje się nieźle.

pozdrawiam - olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan inżynier przejechał się autem z serwisantem. Stwierdzili, że wszystko jest w granicach normy. Przyczyną ciężkiego "wchodzenia" biegów obarczyli zimę i nowiznę skrzyni. Zalecili obserwację. Natomiast załatwiłem inną sprawę - lusterko wsteczne lewe. Ponieważ nawet przy całkowicie odchylonym w lewo i tak widziałem 1/4 samochodu zgłosiłem problem. Pan inżynier zadzwonił do fabryki, omówił problem i zostałem zaproszony ponownie na wymianę lusterka, już z poprawką konstrukcyjną umożliwiającą zwiększenia kąta widzenia. Dogadałem jeszcze montaż tunelu środkowego z gniazdem zapalniczki więc wizyta w ASO nie poszła całkiem na marne

> pozdrawiam - olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.