Skocz do zawartości

Problem z temp cieczy chłodzącej...


arti77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Wskazówka temp cieczy chłodzącej dochodzi do połowy a potem faluje, spada i podnosi się. Czy to normalne czy to te mrozy ? Czy zbyt duży poziom płyny lub zbyt mały ma na to wpływ ? Jak jest za mało to raczej tak się dzieje, ale co jak jest za dużo płynu ? Bo chyba mam w tej chwili za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pytanko. Wskazówka temp cieczy chłodzącej dochodzi do połowy a potem faluje, spada i

> podnosi się. Czy to normalne czy to te mrozy ? Czy zbyt duży poziom płyny lub zbyt mały ma na

> to wpływ ? Jak jest za mało to raczej tak się dzieje, ale co jak jest za dużo płynu ? Bo chyba

> mam w tej chwili za dużo.

A ja myślę że wszystko masz ok u mnie i reszty jest podobnie objawia się to tylko jak jest na - w lecie jest ok. W pandzie widać taki urok cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak we wnętrzu dobrze grzeje i wahania nie są znaczne to możesz zostawić, choć walczyłem z tym i wyeliminowałem mimo że niektórzy twierdzili że TTTM - pomogła wymiana pompy wody.

Ale większość przypadków za takie zachowanie odpowiadają niedomagania termostatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie jest jeszcze taka sprawa że przez te wahania nie chce mi się na gaz przełączyć. Ogrzewanie wewnątrz dobrze działa. Dziś odlałem trochę płynu i dziś było ok. Zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.