Skocz do zawartości

woda pod dywanikiem


piotr86rze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif

Jadąc w czasie deszczu pojawia się dziwny problem. Mianowicie zbiera się wilgoć pod siedzeniem pasażera. Jest to o tyle dziwne, że sprawdzałem podłogę i wydaje się być zdrowa (a już na pewno w tym miejscu). Czy są jakieś inne drogi, którędy ta wilgoć może się dostawać akurat w to miejsce ? (UNO 3D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jadąc w czasie deszczu pojawia się dziwny problem. Mianowicie zbiera się wilgoć pod siedzeniem

> pasażera. Jest to o tyle dziwne, że sprawdzałem podłogę i wydaje się być zdrowa (a już na

> pewno w tym miejscu). Czy są jakieś inne drogi, którędy ta wilgoć może się dostawać akurat w

> to miejsce ? (UNO 3D)

Pewnie że są zlosnik.gif

a) podszybie w prawym dolnym narożniku

b) fartuch pod podszybiem, między grodzią ogniową a kielichem amortyzatora

c) żebro otworu drzwi, tudzież wlot do progu za przednim kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie że są

> a) podszybie w prawym dolnym narożniku

> b) fartuch pod podszybiem, między grodzią ogniową a kielichem amortyzatora

> c) żebro otworu drzwi, tudzież wlot do progu za przednim kołem.

jest jeszcze opcja d) zlosnik.gif uszczelka szyby tylnej uchylnej busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest jeszcze opcja d) uszczelka szyby tylnej uchylnej

Daj Pan spokoj z tym badziewiem sick.gif Zaklajstrowalem te cholerne uchylne szyby taśmą dwustronną i to nieco pomogło zeby.GIF Na kolejny sezon je po prostu zakleję i będzie problem z głowy hmm.gificon_rolleyes.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem coś podobnego wchodzie w lato do samochodu a padał deszcze a wręcz lało a patrze a tu kałuża wody po kostki ale od strony kierowcy tylko....pojechałem na kanał podłoga ok wiec był zapchany odpływ wody przy masce...i teraz jest ok;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też miałem coś podobnego wchodzie w lato do samochodu a padał deszcze a wręcz lało a patrze a tu

> kałuża wody po kostki ale od strony kierowcy tylko....pojechałem na kanał podłoga ok wiec był

> zapchany odpływ wody przy masce...i teraz jest ok;]

właśnie o tym wyżej napisałem bo miałem coś podobnego. Także żadne blachy do wymiany tylko najpierw sprawdź ten odpływ zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego możesz mi wskazać gdzie na mapie jest ŻESZUF

> i co na to M. 10. SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZWRÓCĘ NA TO, BY NIE POPEŁNIAĆ RAŻĄCYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH

> !!!

facepalm.gif Komorowski może a ja nie? (to co, że nie jestem prezydentem) Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.