-
Kordek zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
lista "francowatych"
-
Ktoś tu ma/miał viaderko 125 w okolicy Wawra
Ja mam chińskiego cruisera ale też 125 cm3
-
125 ccm do miasta...
Ma przewagę. Zamiast jechać 45 km/h jedziesz właściwie z falą pojazdów. To, że więcej niż np. 100 km/h nie pojedziesz nie jest problemem. Jeśli jesteś przyzwyczajony do skutera 50 cm3 to pomyśl o np. maxiskuterze 125 cm3. Wybór jest duży a i rozpiętość cenowa spora, więc znajdziesz to, na co Ciebie będzie stać Ja mam cruisera 125 cm3 i chwalę go sobie. Bezproblemowo robię na nim trasy po 300 km i nie jest to jakiś wielki wyczyn
-
Auto z dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym
VW Passat. One są trwałe, aczkolwiek ciężko mi okreslić czy byś znalazł takiego niebitego, bo to w pernym okresie były bardzo popularne auta. Ewentualnie Skoda Superb.
-
"Dłuższa" trasa na moto
Wariant 365 dni nie ma karencji
-
"Dłuższa" trasa na moto
Bierz ten tempomat z pierwszego linka. Znajomy ma to w Valkirii i bardzo sobie chwali
-
"Dłuższa" trasa na moto
Będziesz miał dość ale tylko z jednego powodu - będzie Ciebie bolała prawa dłoń od ciągłego operowania rolką przepustnicy. Rozwiązaniem jest coś w stylu motocyklowego tempomatu. Mnie w polowie lipca czeka 460 km na dolny Śląsk i jadę tam na mojej 125-tce :D Mój najdłuższy odcinek to jak na razie 296 km ale tylko z racji niedomagającego nadgarstka nie mogłem przejechać więcej.
-
jeździmy?
> Dzięki panowie za miły wieczór Podziękował również Trzeba to powtórzyć Tak się szybko pożegnaliśmy, że zapomniałem Ci dać zębatki 16z
-
jeździmy?
Fajno było Motorków mnóstwo Nawet jakiś świecący na czerwono Talib se fruwał po niebie Bierę się zaraz albo za dwie zarazy za montaż dodatkowych lamp coby mnie znowu styki nie zaskoczyły
-
jeździmy?
> podjadę na moto i będę mial kamizelkę Oki, to szukaj mnie w kamizelce
-
Przy ilu was wysuszyli?
> tak mnie naszło po ostatnim weekendzie i spotkaniu z > Ile wam zmierzyli? Nic Fotoradary są uczulone na pyrkające powoluśku chińskie cruisery
-
jeździmy?
> jaaaa No to gdzie się widzimy? Przy stacji PKP Warszawa Stadion? ;>
-
jeździmy?
Jedzie ktoś z Warszawy poświecić przykładem i kamizelkami odblaskowymi jutro?
-
jeździmy?
> Rozkręcasz się Łeeee tam Mam dokładnie to, co chciałem, czyli możliwość bezproblemowej i w miarę szybkiej podróży w dowolne miejsce w kraju
-
jeździmy?
Jeździmy w czwartek 150 km, wczoraj 50 km a dzisiaj to jeszcze nie wiem, bo dopiero się zbieram z domu Zębatka 17z założona Przelotowa stała już jest 90 km/h