Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kordek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Kordek zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. Kordek odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Moja historia starożytna, którą tak samo lubię jeździć, co i naprawiać raz w roku 😁
  3. Ja mam chińskiego cruisera ale też 125 cm3
  4. Ma przewagę. Zamiast jechać 45 km/h jedziesz właściwie z falą pojazdów. To, że więcej niż np. 100 km/h nie pojedziesz nie jest problemem. Jeśli jesteś przyzwyczajony do skutera 50 cm3 to pomyśl o np. maxiskuterze 125 cm3. Wybór jest duży a i rozpiętość cenowa spora, więc znajdziesz to, na co Ciebie będzie stać Ja mam cruisera 125 cm3 i chwalę go sobie. Bezproblemowo robię na nim trasy po 300 km i nie jest to jakiś wielki wyczyn
  5. VW Passat. One są trwałe, aczkolwiek ciężko mi okreslić czy byś znalazł takiego niebitego, bo to w pernym okresie były bardzo popularne auta. Ewentualnie Skoda Superb.
  6. Wariant 365 dni nie ma karencji
  7. Bierz ten tempomat z pierwszego linka. Znajomy ma to w Valkirii i bardzo sobie chwali
  8. Będziesz miał dość ale tylko z jednego powodu - będzie Ciebie bolała prawa dłoń od ciągłego operowania rolką przepustnicy. Rozwiązaniem jest coś w stylu motocyklowego tempomatu. Mnie w polowie lipca czeka 460 km na dolny Śląsk i jadę tam na mojej 125-tce :D Mój najdłuższy odcinek to jak na razie 296 km ale tylko z racji niedomagającego nadgarstka nie mogłem przejechać więcej.
  9. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > Dzięki panowie za miły wieczór Podziękował również Trzeba to powtórzyć Tak się szybko pożegnaliśmy, że zapomniałem Ci dać zębatki 16z
  10. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    Fajno było Motorków mnóstwo Nawet jakiś świecący na czerwono Talib se fruwał po niebie Bierę się zaraz albo za dwie zarazy za montaż dodatkowych lamp coby mnie znowu styki nie zaskoczyły
  11. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > podjadę na moto i będę mial kamizelkę Oki, to szukaj mnie w kamizelce
  12. > tak mnie naszło po ostatnim weekendzie i spotkaniu z > Ile wam zmierzyli? Nic Fotoradary są uczulone na pyrkające powoluśku chińskie cruisery
  13. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > jaaaa No to gdzie się widzimy? Przy stacji PKP Warszawa Stadion? ;>
  14. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    Jedzie ktoś z Warszawy poświecić przykładem i kamizelkami odblaskowymi jutro?
  15. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    > Rozkręcasz się Łeeee tam Mam dokładnie to, co chciałem, czyli możliwość bezproblemowej i w miarę szybkiej podróży w dowolne miejsce w kraju
  16. Kordek odpowiedział tomtom na temat - Kącik Motocyklowy
    Jeździmy w czwartek 150 km, wczoraj 50 km a dzisiaj to jeszcze nie wiem, bo dopiero się zbieram z domu Zębatka 17z założona Przelotowa stała już jest 90 km/h

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.