Skocz do zawartości

Dziwny płyn aa dywaniku kierowcy, co to?


Mariusz_K

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie kilka dni obserwuję wyciek płynu na dywanik kierowcy. Myślałem, że może to jakaś woda czy coś ale teraz widzę że to jest jakiś płyn, jakby tłusty. Jak pomacałem pod kierownicą to drążek kierownicy był mokry od niego. Płyn był ciepły. Co to może być?

Dzwoniłem profilaktycznie do ASO to Pan z ASO obstawiał siłownik sprzęgła.

Jak zweryfikować co się dzieje? Co to może być? (2004, 65 kkm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez ostatnie kilka dni obserwuję wyciek płynu na dywanik kierowcy. Myślałem, że może to jakaś

> woda czy coś ale teraz widzę że to jest jakiś płyn, jakby tłusty. Jak pomacałem pod kierownicą

> to drążek kierownicy był mokry od niego. Płyn był ciepły. Co to może być?

> Dzwoniłem profilaktycznie do ASO to Pan z ASO obstawiał siłownik sprzęgła.

> Jak zweryfikować co się dzieje? Co to może być? (2004, 65 kkm)

porownaj z plynami jakie masz w aucie, Chlodnica, wspomaganie kierownicy, czy od sprzegla (o ile jest hydrauliczne) Moze tez hamulcowy, chciaż wątpię. Pewnie wiesz gdzie sa zbiorniczki i korki wlewu poszczegolnych płynów do układów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczorajsze oględziny stanu płynów w aucie wskaqzują na nagrzeniwcę... Poziom chłodziwa 3 cm poniżej minimum frown.gif

Poza tym przyjrzałem się płynowi na wycieraczce, wydaje się czerwonawy i tłusty, nie bardzo też wysycha więc jest to pewnie chłodziwo...

Ale ciężko tam kurde zajrzeć. Pytanie co dalej. Czy to jakaś typowa usterka i co właściwie może to oznaczać? Uszkodzenie węża gdzieś na łączeniu, czy dziura w nagrzeniwcy? Czy w 7 roku eksploatacji to normalne? (65 kkm, autko z klimą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.