Skocz do zawartości

nie wkreca sie na obroty rano


wrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem taka dziwna przypadlosc. Otoz rano, unolot na benzynie nie chce wkrecac sie na obroty. Ja mu w gaz a on muul. Na luzie tak samo z ledwoscia wskazowka pokonuje 2 i 3 i 4 tys obrotow. Pochodzi z 30 sekund i jest ok. Dodam jeszcze ze mam gaz i praktycznie gdy przegazuje powyzej 2k to elektrozawor pyknie i uniacz gasnie, ciezko go pozniej odpalic. Na cieplo odpala bez problemow i pieknie chodzi jak na 1.0 smile.gif

Wymienione:

- krokowy

- swiece + kable (firmy nie pamietam ale za komplet kabli dalem 79 zl wiec nie jest to dno jakies)

- cewka (mam zaplon bezkopulkowy)

- filtry benzyny, gazu, powietrza, oleju

- wtryskiwacz wraz z calym wtryskiem rozbieralem miesiac temu przy wymianie upg i byl myty w myjce przemyslowej

O co tu kurde kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauwazylem taka dziwna przypadlosc. Otoz rano, unolot na benzynie nie chce wkrecac sie na obroty.

> Ja mu w gaz a on muul. Na luzie tak samo z ledwoscia wskazowka pokonuje 2 i 3 i 4 tys obrotow.

> Pochodzi z 30 sekund i jest ok. Dodam jeszcze ze mam gaz i praktycznie gdy przegazuje powyzej

> 2k to elektrozawor pyknie i uniacz gasnie, ciezko go pozniej odpalic. Na cieplo odpala bez

> problemow i pieknie chodzi jak na 1.0

> Wymienione:

> - krokowy

> - swiece + kable (firmy nie pamietam ale za komplet kabli dalem 79 zl wiec nie jest to dno jakies)

> - cewka (mam zaplon bezkopulkowy)

> - filtry benzyny, gazu, powietrza, oleju

> - wtryskiwacz wraz z calym wtryskiem rozbieralem miesiac temu przy wymianie upg i byl myty w myjce

> przemyslowej

> O co tu kurde kaman?

to odpalaj popołudniu cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.