Skocz do zawartości

jak sika z przodu to popuszcza z tyłu :D


grzes2822

Rekomendowane odpowiedzi

> witam.

> przy używaniu przednich spryskiwaczy, płyn leci równocześnie z tylnego sprysku.

> Co się zepsuło?

> Pozdrawiam

zaworek kierunkowy w pompce spuchł .... rozebrać (rozkleić nie robieralną pompkę)

zaworek w wiertarkę lekko złapać i lekko zebrać drobnym papierem ... łapać trzeba dwa razy i zbierać dwa razy ... jedną i drugą stronę tego suwaka gumopodobnego zwanego wcześniej zaworkiem kierunkowym)

potem złożyć poprzes sklejenie jakimś klejem cyjano pochodnym .... cieszyć się sprawną pompką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymienione oby dwa - jak sikało tak sika nadal.

> po przeszukaniu w szukajce natrafiłem na ten wątek.

> Czyli wychodzi na to, że pompka spryskiwaczy do wymiany?

Miałem podobnie. Wymiana pompki pomogła.

Prawdopodobnie coś z płynu letniego mogło przymarznąć podczas pierwszych przymrozków smile.gif

PS. Nowa pompka na allegro to koszt koło 30 paru zł ja tyle zapłaciłem za oryginał. Nie wiem czy jest sens przy tej cenie bawić się w rozwiercanie, rozklejanie i takie tam zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem podobnie. Wymiana pompki pomogła.

> Prawdopodobnie coś z płynu letniego mogło przymarznąć podczas pierwszych przymrozków

> PS. Nowa pompka na allegro to koszt koło 30 paru zł ja tyle zapłaciłem za oryginał. Nie wiem czy

> jest sens przy tej cenie bawić się w rozwiercanie, rozklejanie i takie tam

też myślałem o wymianie.

tylko żeby się do niej dobrać to pewnie trzeba zdjąć koło i zdemontować nadkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.