Skocz do zawartości

Twingo 1.2 16V 2008


masmed1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono miłośników Fancuzów. Wczoraj kupiłem twingo 1.2 16v. Nie mam do niego książki obsługi więc nie wiem jaki olej standardowo się do niego leje i ile go wchodzi. Co ile i co wymieniać. Obecnie ma 9 kkm przejechane ale olej ma już ponad dwa lata i nie bardzo wiem czy go ruszać.Jeśli ma ktoś linka do instrukcji obsługi to bym był wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam szanowne grono miłośników Fancuzów. Wczoraj kupiłem twingo 1.2 16v. Nie mam do niego książki

> obsługi więc nie wiem jaki olej standardowo się do niego leje i ile go wchodzi. Co ile i co

> wymieniać. Obecnie ma 9 kkm przejechane ale olej ma już ponad dwa lata i nie bardzo wiem czy

> go ruszać.Jeśli ma ktoś linka do instrukcji obsługi to bym był wdzięczny.

Ja w takim samym Twingo zalałem Elfa syntetyk chyba 5W-40, wchodzi 3,5l oleju.

Ja zmieniłem po roku (olej miał jakieś 6kkm przejechane), ale zalecany jest rok/15 tys., zależnie co szybciej wystąpi.

Instrukcji niestety nie mam, jedynie fabryczne papiery od nowości. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w takim samym Twingo zalałem Elfa syntetyk chyba 5W-40, wchodzi 3,5l oleju.

> Ja zmieniłem po roku (olej miał jakieś 6kkm przejechane), ale zalecany jest rok/15 tys., zależnie

> co szybciej wystąpi.

A jak z cenami podstawowych części, filtry klocki hamulcowe, wydech itp? mam nadzieje ze nie jest drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.