Skocz do zawartości

Szukam klasyka do wynajecia na sobote, Warszawa.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam nadzieje, ze nie zasmiece Wam kacika. Jesli tak, to przepraszam.

Dosc pilna sprawa - kolezanka szuka autka do wynajecia na wieczorek panienski swojej przyjaciolki w sobote w Warszawie. Cala robota jaka bedzie do zrobienia to: sesja zdjeciowa, a takze dowoz na wieczorek panienski wieczorem w sobote. Oczywiscie nie za darmo smile.gif szukaja jakiegos starszego ciekawego autka, z preferencja na klasycznego maluszka.

Gdyby ktos byl chetny zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> mam nadzieje, ze nie zasmiece Wam kacika. Jesli tak, to przepraszam.

> Dosc pilna sprawa - kolezanka szuka autka do wynajecia na wieczorek panienski swojej przyjaciolki w

> sobote w Warszawie. Cala robota jaka bedzie do zrobienia to: sesja zdjeciowa, a takze dowoz na

> wieczorek panienski wieczorem w sobote. Oczywiscie nie za darmo szukaja jakiegos starszego

> ciekawego autka, z preferencja na klasycznego maluszka.

> Gdyby ktos byl chetny zapraszam na priv.

Widziałem gdzieś na necie ogłoszenia o Nyskach do wynajęcia - gdzieś w Warszawie widziałem takie auta hmm.gif

Bo w Maluszka to wiele tych panienek się nie zmieści devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> mam nadzieje, ze nie zasmiece Wam kacika. Jesli tak, to przepraszam.

> Dosc pilna sprawa - kolezanka szuka autka do wynajecia na wieczorek panienski swojej przyjaciolki w

> sobote w Warszawie. Cala robota jaka bedzie do zrobienia to: sesja zdjeciowa, a takze dowoz na

> wieczorek panienski wieczorem w sobote. Oczywiscie nie za darmo szukaja jakiegos starszego

> ciekawego autka, z preferencja na klasycznego maluszka.

> Gdyby ktos byl chetny zapraszam na priv.

mam ładnego białego BISa wink.gif

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=283971710&page=3&fpart=all&vc=1

tu mała relacja z odbudowy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.