Skocz do zawartości

Wkład do lusterka - demontaż???


antos21

Rekomendowane odpowiedzi

> TIPO bo chciałem sobie zamontować matę grzewczą a tu zonk

Ja kiedys kupilem lusterko z wkladem asferycznym (czy jak to tam sie zwie) prawie dwa razy mniejszy od obudowy, chcialem zmienic na oryginalne lustro i d**a. Wkurzylem sie i zostawilem to mniejsze,bo nie moglem odkleic starego:/ W sumie teraz jezdze i wogole mi nie przeszkadza mniejsze szklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JA jak zmienialem to mloteczkiem zbilem stare i po krzyku No ale jak

> bys ta mate montowal to i musisz wklad nowy

Czyli nie mam żadnej mozliwości założenia tych mat bez dodatkowych kosztów? A nie da sie tego jakoś podgrzać i odkleić? Pewnie jak już sie dowiem jak to zrobić to będzie lato i 40 stopni w cieniu angryfire.gifbeksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli nie mam żadnej mozliwości założenia tych mat bez dodatkowych

> kosztów? A nie da sie tego jakoś podgrzać i odkleić? Pewnie jak

> już sie dowiem jak to zrobić to będzie lato i 40 stopni w cieniu

mozesz probowac, ale najlepiej czyms drewnianym podwazac wklad i podgrzewac lekko opalarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady ale już jest po zawodach.

Udało mi się odkleić wkłady. A dla innych w potrzebie: Wymontowałem lustereczka pużniej je podgrzewałem ale nie za ostro bo przy podważaniu może okształcać sie plastikowa obudowa i to by było na tyle. A i jeszcze jedno u mnie były dwa rodzaje kleju silikon i jakiś inny klejcy więc trzeba uważac jak się będzie podważało bo różnie te kleje trzymają, jeden mocniej a drugi słabiej yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.