Skocz do zawartości

Wahacze górne do Alfy 156 - co wytrzymałe


Wojtiwojti

Rekomendowane odpowiedzi

Powybijały mi sie wahacze - znowu , jazda po wrocku niestety do najtańszych nie należy , zakładałem już oryginały potem zmieniłem na trw ( niby to to samo co oryginał ) , a teraz zamierzam coś jeszcze innego wypróbować . A wiec pytanie które zamienniki poniżej półki TRW sprawdzają sie w miare? ( QAP , FAST , VEMA , FEBI , itd. ??? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje QAP to dno ludzie pisali że ich wytrzymałość trudno nawet w tys. km mierzyć co wydaje się niedorzeczne a jednak, FAST również za przeproszeniem gówno, rzadko się zdarza żeby komuś wytrzymały dłużej niż 15 tys - choć nie twierdze, że tacy się nie zdarzają. Ale na ogół szkoda roboty bądź pieniędzy na wymianę wahaczy na FAST. VEMA ogólnie polecane i z tego co wiem dosyć przyzwoite i trwałe, jednakże cena oryginalnych wahaczy tej firmy niewiele niższa niż cena za TRW. Ostatnio słyszałem o jakiś niemieckich wahaczach Stenberg - ponoć bardzo dobre wykonanie, dobra jakość. Cena baaardzo dobra. Zobacz sobie na allegro ceny smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stenberg - nie ma takiej marki. To po pierwsze. Jest to marka sprzedawców, którzy wymyślili takie

> chwytliwe nazewnictwo.

dobrze wiedzieć! nie wpadłem na to, że to może być tylko chwyt marketingowy. Choć cena wydawała się podejrzana to fakt. Ciężko w takim razie stwierdzić jak długo i czy wszystkie wahacze spod tej nazwy będą dobrej jakości. Słyszałem i czytałem parę razy pochlebne opinie. Ale dobrze, że mówisz że to kit z tą firmą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.