Skocz do zawartości

Pobór pradu na postoju...


Marek70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem taki iz wyładował się akumulator, były otwarte drzwi od auta przez weekend a stał w garażu - pobór pradu przy otwartch drzwiach około 400mA - przy zamknietych spada do kilku mA i co ciekawe wszystkie drzwi jak tak otwieram to pojawia sie pobór pradu (nie sprawdziłem jak otworze dwoje lub wiecej czy wzrośnie o krotność) - oczywiście wszystkie lampki "ręcznie" wyłączone.. alarm nie uzbrojony

Co moze byc przyczyną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lampka w bagażniku ?

Dokładnie tak, zapewne kolega ma podpięty alarm jak większość czyli które drzwi by nie otworzył czy bagażnik to wszystkie lampki się świecą, też to miałem i zamontowałem diody prostownicze na przewodzie alarmu od krańcówek waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tak, zapewne kolega ma podpięty alarm jak większość czyli które drzwi by nie otworzył czy

> bagażnik to wszystkie lampki się świecą, też to miałem i zamontowałem diody prostownicze na

> przewodzie alarmu od krańcówek

Zależy jak alarm jest podłączony;)

U mnie przy otwartych drzwiach lampka w bagażniku się nie świeci smile.gif Ale w drugą stronę - świeci, tzn. przy otwarciu tylnych drzwi lub bagażnika lampka z przodu świeci (tylna przy otwartym bagażniku nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.