Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w doborze sprzętu do E46


Wojciechu

Rekomendowane odpowiedzi

E46 sedan, bez blachy miedzy bagaznikiem a kabiną

Sub: RF P1S410 150RMS

Wzmak: ?

System przód: ?

wygłuszenie maty STP

jednostka sterująca: seryjne alpine z wyprowadzonymi chinchami, z pominieciem wewnetrznego wzmaka

muzyka - wszystko, ma być sound quality a nie łubu dubu. Jakość, nie moc.

Budżet na wzmaka ~1000 PLN

Budżet na system przedni ~1000 PLN ale chętnie mniej jak ktoś ma fajną używke.

Chciałbym się zamknąć w 2500 PLN z systemem przednim i wzmakiem plus kablami, ale chętnie mniej - wiadomo. Oczekiwania mam duze, ale swiadom jestem, ze budzet marny, wiec mozliwie najlepszy w tej kwocie

Propozycje moje:

DLS R6A plus tweeter Morel

Zestaw Morel Tempo

Wzmacniacz:

uDimension prox comp 500.24

JL Audio ?

DLS ?

tylnie glosniki mega sciszone z radia zostają dla Synka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E46 sedan, bez blachy miedzy bagaznikiem a kabiną

Mialem i kablowalem e46 + wymiana wszystkich glosnikow i wygluszenie. Masz worek na narty ?

> Sub: RF P1S410 150RMS

> Wzmak: ?

Ja mialem dobrany wymiarowo zestaw dwoch wzmaków (zapco 4kan + hpb1502 na suba), wzmaki zmontowlaem na plycie mdf wycietej pod ksztalt kola zapasowego - lezy to wtedy pod podłoga na kole dojazdowym i wypelnia przestrzen idealnie. Jesli chcesz tam montowac wzmak to zwroc uwage na jego wymiary.

Drugie miejsce to "przykrecenie" wzmaka od spodu pod tylną półke.

> System przód: ?

Ja mialem Rainbow SLX265 DLX i bylem bardzo zadolony. W drzwiach bedziesz musial troche poimprowizowac, bo glosniki wchodzą w oryginalne miejsca po podcięciu orginalnych mocowan (org maja z przodu 15cm srednicy) lub wyciac blache i zrobic na pierscieniach mdf (zgodnie ze sztuką)

Z przodu uwazaj na org pianke uszczelniającą - jak nie podkleisz jej starannie drzwi bedą cieknąć do srodka.

> wygłuszenie maty STP

W zimie strasznie sie kruszą grinser006.gif

> jednostka sterująca: seryjne alpine z wyprowadzonymi chinchami, z pominieciem wewnetrznego wzmaka

Chinche ja przeciagalem przez srodek auta - wyjscie za radiem i tunelem srodkowym kolo recznego, potem pod dywan tylnego tunelu i pod tylną kanape. Tak samo lecialem z kablami glosnikowymi.

> muzyka - wszystko, ma być sound quality a nie łubu dubu. Jakość, nie moc.

Do tego potrzebna skrzynka zamknieta

Zestaw nie byl robiony w ramach zadnych zawodow a jedynie amatorskiej zabawy. Musze przyznac ze grało zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam worek na narty, słyszalem o tym patencie glosnikow przednich, ja bede rzezbil zgodnie ze sztuką. raz a dobrze.

myslalem nad zestawem:

Audio System radion 100.4

Morel Dotech Ovation 6

2x Intertechnik MDS08 do bagaznika

kilka osob zachwala ten audio system a ja marki nie znam. Znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.