Skocz do zawartości

[A] 1.2 Aveo 72 KM z klima - kilka pytań do użytkowników


konradek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem wcześniej moja kuzynka szuka samochodu

Oglądałem takie Aveo jakiś tekst

Kilka pytań:

1. Czy Aveo z takim silnikiem i klimą jedzie?

2. Czy do tych silników montaż LPG jest bezproblemowy?

3. Auto było w latach 2006-2008 zarejestrowane w Lublinie - mogło jeździć na nauce jazdy?

4. Oglądając dokładnie - na co zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z tym silnikiem spokojnie daje rade z klimą sam takim jeździłem i nie jest tak źle, owszem lubi wysokie obroty w wtedy zaczyna jakoś ciągnąć. Jezeli było faktycznie w tych latach rejesstrowane w Lublinie to prawie jestem pewien ze jest to samochód egzaminacyjny ale nie mylić z nauką jazdy bo o te samochody dbali egzaminatorzy i na bieżąco były serwisowane. Takie aveo miał specyfikację ABS dwie poduszki powietrzne , klimatyzacja , radio cd , elektryczne szyby , centralny zamek w pilocie kluczyka czarne wnetrze. Te samochody jak były sprzedawane z wordu miały przebiegi ok 25-30 kkm. I zwróć uwagę czy po uruchomieniu silnika zapali się kontrolka ABS bo wtedy jest do wymiany co najmniej czujnik lub moduł ABSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto z tym silnikiem spokojnie daje rade z klimą sam takim jeździłem i nie jest tak źle, owszem

> lubi wysokie obroty w wtedy zaczyna jakoś ciągnąć. Jezeli było faktycznie w tych latach

> rejesstrowane w Lublinie to prawie jestem pewien ze jest to samochód egzaminacyjny ale nie

> mylić z nauką jazdy bo o te samochody dbali egzaminatorzy i na bieżąco były serwisowane. Takie

> aveo miał specyfikację ABS dwie poduszki powietrzne , klimatyzacja , radio cd , elektryczne

> szyby , centralny zamek w pilocie kluczyka czarne wnetrze. Te samochody jak były sprzedawane z

> wordu miały przebiegi ok 25-30 kkm. I zwróć uwagę czy po uruchomieniu silnika zapali się

> kontrolka ABS bo wtedy jest do wymiany co najmniej czujnik lub moduł ABSu.

wnętrze jest takie:

284992857-aveo1.jpg

mógłby to być samochód egzaminacyjny - wyposażenie podobne a właściciel kupił go przy stanie licznika 25 kkm

post-21962-14352512766606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Czy Aveo z takim silnikiem i klimą jedzie?

Nie, ale do miasta obleci.

> 2. Czy do tych silników montaż LPG jest bezproblemowy?

Tak, a nawet konieczny. Inną opcją jest zaprowadzenie Aveo na odwyk, ale nie słyszałem o skutecznym leczeniu z benzynoholizmu. W Krakowie w mieście palił mi 10/100.

> 3. Auto było w latach 2006-2008 zarejestrowane w Lublinie - mogło jeździć na nauce jazdy?

Miałem auto po L-ce, kupione świadomie za odpowiednią do jego wartości cenę. Złego słowa o tym aucie nie powiem.

> 4. Oglądając dokładnie - na co zwrócić uwagę?

L-ka będzie miała wytartą kierownicę - te 'srebrne' plastiki będą starte, kursanci dość kurczowo trzymają kierownicę.

Pedały były mocowane do ściany grodziowej płaskownikami z przelotką - jak znajdziesz coś takiego to była L-ka.

Poza nałogiem, bardzo przyjemne autko, mało psujliwe a nawet jeśli - ceny części przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak pisałem wcześniej moja kuzynka szuka samochodu

> Oglądałem takie Aveo jakiś tekst

> Kilka pytań:

> 1. Czy Aveo z takim silnikiem i klimą jedzie?

Nie jedzie, ale do miasta moze byc.

> 2. Czy do tych silników montaż LPG jest bezproblemowy?

Tak nawet 2 gen.

> 3. Auto było w latach 2006-2008 zarejestrowane w Lublinie - mogło jeździć na nauce jazdy?

Oczywiscie, doloz z 2k i kup od 1 wlasciciela.

> 4. Oglądając dokładnie - na co zwrócić uwagę?

Czy nie bylo na L. Czy serwisowane i czy nie bite. Te auta moze oprocz tulei wahacza nie maja typowych usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.