Skocz do zawartości

Mamy kogos Z renault, kto mi pomoze rozwiazac zgadke?


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

Zagaddka dotyczy pompy ABS. Pompa ma oznaczeni jak nizej:

474L 4220704 085

040 728/3/1611

0265 231 577

Pompa z Reault megane II (sedan) 1.4 16V z grudnia 2004 (moge podac VIN)

Szukam jakiejs uzywki, i oglnie mozna kociokwiku dostac. Z tego, co wygooglalem, to temu osatniemu numerowi odpowiadaja jeszcze takie numerki: 0 265 231 577; 0 265 800 440; 58615C0382; 8200 377 455; 05062620321.

Czy "bezpiecznie" (znaczy sie czy bedzie pasowac) jest znalezc pompe, i wstawic, ktora ma numerki np. 0265 800 440 albo 8200 377 455?

Wg Renault pompa ma numer 7701059250.

Moze mnie ktos pokierowac co i jak z tymi numerkami, bo niepotrzebne mi kilka uzywanych pomp ABSu hehe.gif.

Z gory dzieki a i postaram sie odwdzieczyc nie tylko wirtualnym 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic mi nie mowi ten numer - tzn katalogom

> ale widze ze cos takiego jest na allegro - wiec istnieje

Wiem, ze istnieje, bo potwierdzilem tym co spisal mechanik z pompy z tym co na aukcjach uzywek wink.gif.

Dziwi tylko jeden numerek roznicy w katalogu Boscha grinser006.gif

No nic, dzieki za pomoc i szukam dalej, bo niestety wszscy maja pompy ale nie taka, jak potrzeba angryfire.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, ze istnieje, bo potwierdzilem tym co spisal mechanik z pompy z tym co na aukcjach uzywek .

> Dziwi tylko jeden numerek roznicy w katalogu Boscha

> No nic, dzieki za pomoc i szukam dalej, bo niestety wszscy maja pompy ale nie taka, jak potrzeba .

no dobra pogrzebalem pogrzebalem i znalazlem

abs1vx.jpg

jak widac - numer o ktorym ty wspominasz byl stosowany tylko na pierwszy montaz - przy wymianie stosowac ten o 1 wyzszy numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra pogrzebalem pogrzebalem i znalazlem

> jak widac - numer o ktorym ty wspominasz byl stosowany tylko na pierwszy montaz - przy wymianie

> stosowac ten o 1 wyzszy numer

No to juz wszystko wiadomo. Dzieki serdeczne.

Niestety nowa pompa kosztuja majatek (w stosunku do wartosci auta). Zaryzykowalem uzywke, niestety tez nie tania bo za jakies 570pln sick.gif. Ale nowka to koszt cos kolo 3k pln buu.gif

Mam tylko nadzieje, ze wszystko zagra, bo jak nie, to zostanie tylko nowka angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalbys rade jeszcze rozszyforwac, co to za pompa: 0265231300.

BTW - dzis znalazlem pompe, ktora zamowilem wczoraj za polowe ceny sick.gif.

Zawsze tak jest, ze szukasz, szukasz, spiszy ci sie, i czegos nie ma. Kupisz - i nagle sie pojawia w duzo lepszej cenie angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.