-
Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)
Dzień dobry Przybywam tutaj po zanabyciu Kromki 1.9JTD 150 przedlift 2007r.
-
Dejocik zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Dejocik obserwuje zawartość marcelmax1
-
pilnie musze kupic auto do f-m
daj znac jaki citan ciebie interesuje - moze uda sie cos zrobic wlasnie doczytałem że "już po frytkach"
-
Laguna 3 2.0 dci
mam 2.0 dci zrobione na 180 koni - auto bardzo fajne , pali malo tj. w moim przypadku 6,4/100 przy jezdzie 50/50 miasto trasa. Auto strasznie twarde - jeżeli ktoś jeździł wczesniej LII tak jak ja - to bedzie bardzo zdziwiony oprocz przegladow i eksploatacji - to nic jeszcze sie nie zepsulo Jedyny feler to trzeszczace tapicerki - maja to wszyscy i probuja walczyc z mniejszym badz wiekszym skutkiem. Ogolnie polecam auto.
-
Jaki rabat przy zakupie auta za 1 mln zł?
Niech dealer dorzuci AMG Driving Academy dla ciebie i dla kupujacego - obaj bedziecie zadowoleni -p Przy AMG za duzo nie ugrasz - no chyba ze z placu . No ale z drugiej strony kto kupuje auto za banke i nie chce miec dokladnie takiego auta skonfigurowanego pod siebie - czyli z produkcji Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Program do zarządzania flotą
ciezarowe czy osobowe - jak ciężarowe to możesz skorzystać z licznych systemów telematycznych producentów aut - np Mercedes-Benz FleetBoard
-
Jak tam wasze spalanie?
trasa Bygoszcz->Opole->Bydgoszcz - prędkości rzędu 90-130 km/h - spalanie wyszlo 6,5 (z komputera)
-
Multipla - najarałem się. Czy jestem normalny?
Auto to ta sama konstrukcja co citoen c8 oraz peugeot 807 - czesci duzo dostepnych
-
Multipla - najarałem się. Czy jestem normalny?
jak wloszczyzna to Lancia Phedra
-
Gdzie szukać dużego transportu ?
http://pl.trans.eu/
-
Ubytek mocy i basowy pomruk.
dolot sprawdź dokładnie
-
Renault Kangoo III
oo gizio i renault - nie możliwe podjedz do mnie do CB i podepniemy go pod clip'a , zobaczymy co tam ciekawego piszczy
-
Hej potrzebuje pomocy w sprawie Reno , może ktoś z ASO ?
> a coś więcej można samą ją kupić ? w aso pewnie tak
-
Hej potrzebuje pomocy w sprawie Reno , może ktoś z ASO ?
patrz załącznik - masz spis numerów tej ramki w zależności od wyposażenia
-
Nowe Mazdy z '85 ???
naprawde bez sciemy - wiedzialem o tych mazdach juz jakis czas temu , jak przyjechaly do PL
-
Co za auto??
clio II w jakimś mocniejszym wydaniu eee no dobra - chyba jednak nie